Nosíte podprsenku?

18. jún 2021

Su tricka na uplne tenke ramienka, alebo take co maju velky vystrih aj na chrbte, alebo tielka...proste tricka kde podprsenku vidno a nevyzerá to dobre. Sama sa v podprsenke necitim dobre a doma ju ani nenosim. Ale hanbim sa ist von bez podpiry. Co si o tom myslite je to ok mat tričko a nemat podpiru? Nehanbili by ste sa? Alebo je to faux pas?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sara07
18. jún 2021

ano nosím a nosím veci aby z nej netrčala a kedže vek a deti robia svoje rozhodne ju mám ako nemusím podporovat gravitaciu

viktoria1425
18. jún 2021

Suhlásim s názorom vyššie 🙂 pokiaľ tie prsia nemáš niak dole tak by som to neriešila. Ja sama chodím bez podprdy a neriešim 🙂

sara07
18. jún 2021

a kup si kvalitnejšiu čo ani nevieš aj v tomto speku že ju máš oplatí sa investovat do kvalitného dobre sadnuceho pradla nie len pro forma

zuzubb007
18. jún 2021

Tak bez nechodim ani doma, existuju samodrziace, bez ramienok, nalepovacie do kazdeho oblecenia

panelacikova
18. jún 2021

ako kedy a ako kde.....

monnmonn
18. jún 2021

Ja chodím už druhý rok bez a je to ten najoslobodzujucejsi pocit na svete 😁😁 nik sa na mňa nijak divné nepozerá (aspoň som si nevšimla), kašli na to, feel free, ľudia nosia čokoľvek dnes, ženská bez podprdy nie je nič extravagantné

shinon258
18. jún 2021

Nosím len také športové, keďže keď si dám obyčajné, tak ma tlačia kostice a celkovo sú pre mňa nepohodlné

marcellka32
18. jún 2021

@shinon258 tak nosis zlú veľkosť, keď ťa tlačia kostice...veľa žien nosí zlú veľkosť a ani o tom nevie, podprsenka ma byť na mieste, držať čo má a keď ju dáš dole nemáš mať po nej na pokožke odtlačky

sisa_s
18. jún 2021

Pod tielka a topy s vystrihmi na chrbte nosim tuto podprsenku, necitim sa komfortne bez podprsenky v spolocnosti 🙂
https://www.intimissimi.com/sk/product/podprsen...

luccija
18. jún 2021

Von nosim vzdy, ved si kup s odopinajucimi ramienkami

0silvia0
18. jún 2021

Ja tiez nosim vzdy.

derdia
18. jún 2021

Ja by som bez podprdy nesla... Pokial mas pekne prsia je to vyzivave... A ako keby si bola naha. A ak mas skarede prsia je to otrasne... Takze podla mna ani tak ani tak😁ale to je moj nazor...ja som zena a ked niekto oproti mne nema podprsenku furt ma taha pozerat sa jej na prsia... Pritom ma to nepritahuje ani nic... Tak co ma povedat chlap? 🤔🤔🤔Ale tak su zeny ktore sa rady pretrcaju a putaju pozornost... Ja si take veci napr nekupujem😁

komplikovana
18. jún 2021

Vonku zasadne podprsenku nosim, lebo mne samej sa mi nepaci ak vidno crty bradaviek, plus to, ze chlapi zizaju / chodim do prace vlakom / ak mam tricko s tensimi ramienkami, alebo vystrihom, v tom pripade nosim podprdu bez ramienok. Mna nezvykne nic tlacit.

lenkakravcova
18. jún 2021

Podprsenku nosím vždy. Existujú aj podprsenky samodržiace.
Podľa mňa je to vulgárne, keď ženy chodia bez podprsenky a vidno im bradavky. Vyzerá to strašne lacno. Je mi trápne ja za ne, keď ich tak vidím.

nika_m
18. jún 2021

Kebyze mam krasne pevne prsia tak by som to v lete hlavne pri takych topoch ako opisujes aj riskla bez...:D ale kedze nemam, tak ju na von nosim stale...ja si aj kupujem tricka, z ktorych mi nevidno casti tela, kde mam podprdu, takze nepocitujem, ze mam s tymto problem

nevenka
18. jún 2021

No tak ked mas 75G-H, dve odkojene deti a tretie sa este koji, tak take volaco Ta ani nenapadne. Keby som mala pevne lentilky pod kobercom, tak preco nie "bez". Ale mne by asi vadilo, ze mi vidno bradavky. Najradsej nosim jemne vystuzene, kde nic nevidno. Ale proti gustu...

lemra
18. jún 2021

Nenosím už roky a je to super. Nosim neprehľadné tričká. Podľa mňa na tom nie je nič vulgárne ako písal dakto predo mnou. A bradavky často vidno aj s podprdou. Sú aj nálepky na bradavky.

amelie2017
18. jún 2021

Kym som nemala dieta, nemala som problem. Mala som ozaj pekne trojky, male bradavky a pod niektore tricka alebo saty vobec nebolo treba. Vulgarne som si nepripadala. Po dietati je to hroza, takze bez podprdy mimo domu ani na krok.

leskovael
18. jún 2021

Malokedy nosím, samozrejme pokiaľ nejdem niekam, kde nieje vhodné ju nemať... V lete ju nenosím takmer vôbec, su veci kde to nieje ani vidieť a potom su také kde je vidieť ze ju nemáš, ak sa cítiš zle/hanbiš tak sa vyhýbaj veciam na telo. Nenosím priesvitné veci, prsia teda niesu vidieť a to že je vidieť "obrys" bradavky neriešim, pre mna je to normálna vec

simsalabim
18. jún 2021

Von nosim vzdy. Nemam vsak pre tento kus oblecenia pochopenie.... obmedzuje ma, tlaci, potim sa, v horucavach sa mi z nich robia bolave flaky. Na doma mam obycajne bavlnene - taketo https://www.bonprix.sk/style/podprsenka-bez-kos...
Skor zakryju, ako podrzia (ale ja mam male prsia, tak to nevadi). Tie nosim vzdy, ked viem, ze nebudem mat mikinu. V zime si doma trufam sa povalovat aj bez.

marseillefan
18. jún 2021

Nenosím... lebo keď si podprdu oblečiem, ľudia na mňa čumia ako na debila...

janulka1802
18. jún 2021

Ja nosím stále. Len minimálne si nedám. Kedysi raz som vybehla na chvíľu von bez a susedovi vykrúcalo krk riadne. Mám pekné prsia, ale podľa mňa bradavky na ženách sú velmi sexy pre mužov. Kebyže tak prídem do roboty, tak to si ani náhodou neviem predstaviť. Pracujem v mužskom kolektíve, to by bolo poznámok!!!

miadi
18. jún 2021

@marseillefan asi ju mas moc push up 😂skus sportovu tu si nevsimnu . Ta je ako tielko pre detvanca.

marseillefan
18. jún 2021

@miadi oplatí sa byť človeku na tomto fóre, skvelé rady tu dostane :D

osky
18. jún 2021

@marseillefan 😅😅😅😅😅😅😅

rooberta
18. jún 2021

Bezne nosievam, ale v tychto horucavach odmietam. Je mi ovela pohodlnejsie bez nej a pod letne saty a tielka sa mi vobec “nepyta”. Pod preisvitnejsie veci si samozrejme dam ale len bezramienkovu a telovej farby. Mam pevne prsia a neriesim ked mi obcas vidno bradavky. Tiez pracujem v muzskom kolektive, neviem ci ma za chrbtom ohovaraju kvoli tomu ze ju nenosim, ale predo mnou ani nepipnu, to by si nedovolili.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lylyjana
18. jún 2021

existuju aj nalepovacie podprsenky, presne pod take oblecenie, aby nebolo vidno vsetko.