Nosíte pod body spodné prádlo?

31. máj 2022

Nosíte pod body spodné prádlo? Aký typ nosíte? Obycajne alebo nejaké sexy? Tie sexy sa dajú nosiť aj v obyčajný deň niekam do baru? Ako to ľudia vnímajú?

lamonita
31. máj 2022

Áno nosím. Ale na ostatné otázky neviem odpovedať lebo neviem ci sa v nich pýtaš na to body alebo už na pradlo???

ruzasipova
31. máj 2022

Ano, nosim. A ak su dalsie otazky na body, tak slusne do spolocnosti, sexi na tanecne party.

autor
31. máj 2022

@lamonita na body

lamonita
31. máj 2022

Ja som si dávala body často ku sukni s vysokým pásom s dĺžkou po kolena. Ak bolo priesvitnejsie tak som dala pod to športovú čiernu podprsku alebo crop top. Prečo by to nejak mali zle vnímať? Jedine ak prestrelis a budeš oblečená až vulgárne tak sa môžu pohorsovat...

autor
31. máj 2022

@lamonita ja to mám akože rada mám nejaké 3 bodycka ale také obyčajné nijak vyzývavé ale páčia sa mi napr priesvitné alebo s čipkou. Nemyslím nijak vulgárne práveže som videla také čo skôr vyzerajú ako erotické ale s riflami napr. Tak či to niekto tak realne nosí lebo nemám rada keď ľudia zle pozerajú

lamonita
31. máj 2022

Keď som mala veľkosť 38 tak som nosila vo veľkom... čipka pasuje ku kozi/kozenke takže takto som najčastejšie bola oblečená. Alebo aj s riflami pravdaze👌 a áno, par kúskov z HM som mala aj takých sexi a veru som šla v tom do baru alebo na večierok. Ono ľudia sa budú kukať vždy. Ženy závistlivo a pohorsujuco , muži so záujmom prípadne uchylne 🤷‍♀️🤷‍♀️