Nosíte náramky proti urieknutiu?

16. mar 2022

Ahojte..nosite niekto "nejaky(é)" náramky napr.pre šťastie..proti urieknutiu...alebo "len tak"?

vilma7
16. mar 2022

Mňa by toto napríklad ani len nenapadlo, tiež som deťom nedávala červené mašličky na ruky, kočík a prišlo mi to ozaj smiešne, keď to pomaly svietilo na Tom kočíku.
Ale snáď sa nájde niekto, kto ti v tomto viac poradí.

nelca84
16. mar 2022

Nenosim a ani na take veci neverim

zuzubb007
16. mar 2022

Nenosim a pride mi to trapne celkovo, aj na kocikoch a co ja viem kde

nnnuuunnn
16. mar 2022

@zuzubb007 na kočíkoch, ako stare tetky, čo veria na povery 😀 vždy keď to vidím, si pomyslím, že mladá mamička, ale dušou ako stará tetka

lilyianka
16. mar 2022

Nie

elizabet173
16. mar 2022

nie, na také nezmysly neverím, nosím náramky, ktoré sa mi hodia k oblečeniu, alebo k náušniciam a prívesku

miselar
16. mar 2022

Ja nosím .Začala som ho nosiť od obdobia keď som ostala tehotná a nosím ho doteraz.Sto ľudí a sto názorov .Ale zas ty sama musíš vedieť či ho chceš nosiť .

akbara77
16. mar 2022

Mňa ide poraziť, keď niekto ide krstiť dieťa v kostole na kočiari červená masla.

evaachesa
16. mar 2022

Nenosím.
@akbara77 polovica mamičiek si tie mašle kúpi len preto že sa im páčia. Ja som to považovala len za gýčovú ozdobu, nič iné 😅

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
osky
17. mar 2022

Hm....
Kolko.mame ludi bez vyznania??
Lebo neveria v Boha/ani v nic podobne/
A kolko.mame takychto BLAZNOV,ktori veria takymto blbinam....ach jo

kinats
17. mar 2022

Prave za taketo nezmyselne povery som trval na tom ze nase dieta sa bude krstit az takmer ročne. Zdravy a schopny chalanisko z neho vyrastol aj bez cervenych masliciek a nezmyselnych naramkov a keby sa vtedy niekto pokusal utriet ho ocikanou plienkou tak mu zlomim ruku. Rozum sa musi zastavit kazdemu normalnemu.

83lenka83
17. mar 2022

Ja som niekde čítala, že červená je znakom diabla a, ze vbec by sa tým nemalo označovať žiadne dieťa.

reni666
17. mar 2022

@kinats podľa mňa nemá ďaleko od seba červená mašľa a krst :D

ferala
17. mar 2022

Nosím červenú šnúrku na zápästí. Mne sa to osvedčilo. Lebo som mávala veľmi často zočú alebo zočiny ale veď chápete čo myslím. No a od kedy mám niečo červené na ruke, klopem si ale je dobre 🙂

lejluska
17. mar 2022

Nikdy som nenosila, nenosím a nosiť nebudem je to proti môjmu presvedčeniu... neverím na to 🙂

lenkakravcova
17. mar 2022

Každý, kto verí v takéto blbosti, pridruzuje k Bohu. Stavia talizman, náramok.. na rovnakú úroveň ako Boha, ktorý Jediný dokáže ochrániť.
Ak Boh dovolí na človeka zísť chorobu, náramok ta nechráni. Ak Boh povie, že tvoj život dnes skončí, môžeš si aj maslicky z červenej farby 100ks urobiť a aj tak zomrieš. Len sa ešte pravdepodobne dostanes do pekla pre modloslužbu.
Ak na niečo chceš veriť, tak je logickejsie veriť na ochranu Všemohúceho, než na ochranu vplyvom nitky. 🙂

andel7766
17. mar 2022

Ano nosim naramky z roznych kamenov podla ich vyznamu..