Nokia lumia 520

jane0123
30. sep 2013

DIEVCATA MATE NIEKTORA NOKIU LUMIU 520? POTREBOVALA BY SOM PORADIT, AKO DAT FOTKY Z NEJ DO PC.PRIPOJIM JU CEZ USB KABEL ALE PC MI JU NENAJDE.DAKUJEM

mata2
30. sep 2013

neviem ci ti to pomoze,ja mam nokia lumia 610,a mam ten isty problem...uz ju mam vyse roka,a este sa mi "nepodarilo" poslat fotky z nej do pc...a tiez sa mi zatial nepodarilo natahat do nej hudbu s pc 😠 😠 😠

lamarye
1. okt 2013

@jane0123 @mata2 ahojte, ja mám Nokiu Lumniu 800. Fotky a hudbu si do PC sťahujem cez ZUNE. ZUNE je program na komunikáciu medzi Vašou Lumiou a PC, takže keď si tento program stiahnete do PC, tak Vám pôjde už aj sťahovať hudba, aj fotografie. Ja somo nadtým tiež dlho bádala, ale prišla som. Ja mám zase problém položiť, keď chcem len niekoho prezvoniť, zmizne mi všetko z obrazovky, zostane čierna a aj keď sa ju snažím odblokovať, alebo ťukám na displej, tak aj tak sa mi nepodarí vysvietiť obrazovka, aby som mohla položiť 🙂 🙂

ela2710
1. okt 2013

A mne zasa nejde zvolit pesnicku aku chcem ako zvonenie...mozem si vybrat len z tych ,,melodii,, ktore v nej uz boli 😠

jane0123
autor
1. okt 2013

a iank je na tychto telefonoch blesk? ja som nenasla ani ten.
@mata2
@lamarye
@ela2710

lamarye
1. okt 2013

@ela2710 malo by sa to dať, keď si cez to Zune stiahneš nejaké pesničky do telefónu. Potom si stiahneš, alebo možno máš v mobile editor vyzvanania a tam si vyberieš časť pesničky, lebo celú pesničku to neprehrá. Takže tak 🙂
Inak sú tie telefóny strašné 🙂
@jane0123 ja na tej 800 blesk mám, neviem či na ostatných je, ale hádam by to tam mohlo byť 🙂

jane0123
autor
1. okt 2013

@lamarye a kde si to vies nastavit? ved prave, ze blesk bol uz aj na starych telefonoch, tak na tomto by mal byt tiez 🙂 ale nikde nemam moznost dat blesk, ked chem fotit.

lamarye
1. okt 2013

@jane0123 no mne hned, ako spustim fotenie, tak tam mám to koliesko, čo predstavuje nastavenia a tam hned mi vyskočia na spodnej lište tri krúžky a to automatický blesk, bez blesku a možnosť, ked si chceš sama pustiť blesk. Ale možno na tej 520 to je inak, neviem. Mne napríklad nešiel ani bluetooth, to som si musela aktualizovať softver, aby mi to išlo. či to náhodou nebude tak aj s tým bleskom, neviem. ale myslím, že skôr nie ako áno.

jane0123
autor
3. okt 2013

@lamarye prosim ta stiahla som si to zuno, otvorim to, pripojim tel a stale nic.mam windows xp

lamarye
11. okt 2013

@jane0123 skúšala si aj tak, že pipojíš telefón a neotváraš program? či sa ti náhodou nespustí sám?

jane0123
autor
11. okt 2013

@lamarye ano, ale nereaguje pc vobec.tie telefony len komplikuju, nie zlahcuju.aj budik napr.-pri vypnutom tel. nezvoni.to preco tak urobili? ved uz pri tych starych telefonoch zvonil pri vypnutom tel, a teraz to zrusia...

lamarye
11. okt 2013

@jane0123 ja mám zase problém prezváňať, keď sa dohodnem z niekym, že keď pôjdem z domu, že prezvoním, tak vtedy mi očiernie displej a už nepoložím, až pokým nepoloží ten druhý, lebo sa nerozsvieti.... Najhoršie telefóny, aké sa tejto značke podarili ... a s tým ako sa pripojiť ti asi nepomôžem, iba ak keby si skúsila na inom pc. Mne starý notebook ani nechcel otvoriť zune a na novom to ide.

jane0123
autor
11. okt 2013

@lamarye no veru.doteraz som mala nokie a bola som spokojna,tato sa mi zda trochu prekomplikovana.ale mozno je to sila zvyku.no ale take veci ako vkladanie fotiek do pc alebo prezvananie,ako pises ty,by komplikovane nemuseli robit 🙂