Nohavice pre väčšie netehotenské brucho

margaretka
24. máj 2023

Aké nohavice nosíte keď nemáte pás a máte väčšie netehotehotensje brucho ? ( Veľkosť 42/44 cca 98cm pás Ja si nejak neviem kúpiť nič vhodné ak je vyšší pás tak mi to spodne brucho obopne... Ak je nižší pás tak sa zarezáva a vytvára faldy .... A pri výške 150 cm takmer všetko deformuje postavu ....

dadis
24. máj 2023

@margaretka Ja by som na tvojom mieste kupila tehotenske nohavice a snazila sa primeranym tempom z toho brucha zhodit (neviem, ci ti ostalo po porode)..lebo zena by mala mat okolo pasa obvod max 80cm, potom nastupuju vazne zdravotne rizika a pri tvojej vyske je 98cm velmi vela. Drzim palce

lilianka28
24. máj 2023

@margaretka Rifle s vysokým pásom a vyšším obsahom elastanu.

margaretka
autor
24. máj 2023

@lilianka28 tie práveže úplne obopnu celé brucho

nevenka
24. máj 2023

@margaretka a co vlastne chces? Ja mam 152 cm, po porode este dost brucha, aj vsade, ale teda gate s vyssim pasom v pohode a tricko na to. A vsetko skracujem, na dlzku, takze nekupujem zvonove, ale rovne a uzke nohavice. Mam jedny este s nizsim pasom, ale tie teraz nemozem nosit.

lilianka28
24. máj 2023

@margaretka No veď aké iné chceš ak nie s vyšším pásom? Veď práve nech ti obopne a drží ho. Prípadne si daj ešte opasok. Aspoň nemáš faldy a "nepreteká" ti všetko. A tričko navrch samozrejme.

rik01lulaka
24. máj 2023

Ja si kupujem legíny, riflové legíny, keď nohavice tak široké voľného strihu a samozrejme na gumičku, ktorá nemôže byť príliš pevná, skôr jemná. Keď som bola chudšia tak som vynosila aj rifle, ale ako sa píše vyššie tak a vyšším pásom.

margaretka
autor
24. máj 2023

@nevenka čo vlastne chcem? Je to výčitka? Len som sa pýtala ..... Možno aby mi to stiahlo viac nie oboplo v elastickej látke .....

lilianka28
24. máj 2023

Ale práve elastická látka aj sťahuje.

banalu
24. máj 2023

@margaretka mne po tehu pekne schovaju brusko tzv mama dzinsy, s co najmenej elastanom. Alebo aj mid-rise pekne sedia. No tu plati len - skusat, skusat, skusat.

lilianka28
24. máj 2023

Ešte skús vyskúšať rifle, ktoré majú prívlastok "tvarujúce postavu". Ja som si raz také objednala, no musela som ich vrátiť. Pre mňa boli strašne nepohodlné. Bola som ako v pancieri. Ale možno tebe sadnú, resp. ti to nebude vadiť.
Odporúčam ti jedine skúšať viac vzorov a značiek.

nevenka
24. máj 2023

@margaretka nie, len proste nerozumiem,...🤔. Tak obopne to kazde, nie? Ak stiahnut, tak stauovacie pradlo.

amynka3110
3. jún 2024

Ahojte dievčatá....super oblečenie aj sťahovacie nohavičky,nohavice s vysokým pásom majú na facebookovej stránke: Nina moletky Live Italy.Dievčatá predvedú a popíšu každý jeden model.