Nočná košeľa verzus domáce oblečenie

gabi1234
21. mar 2015

Žienky, v čom spávate? Ja som bola zvyknutá v domácom oblečení, t.j. tričko a tepláky určené na noc, ale manžel si zmyslel, aby som nosila čipkové košielky. No asi by som sa mala prispôsobiť. Je to dnes obvyklé?

mima4
21. mar 2015

@gabi1234
ja v pyzamku 🙂 takom nudnom... kupovanom obvykle v lidli... momentalne s pudlikom 😉

a vsak potes svojho manzela 😉

cerez
21. mar 2015

Od malička som neznášala nočné košele. Vzhľadom na moje spanie, vždy som skončila s nočnou košeľou u krku. 😀 Ráno som sa zobudila ako kus ľadovca, vymrznutá. Takže rozhodne pyžamko a hrubé ponožky. 😵

bonaqa2013
21. mar 2015

@cerez spíš v ponožkách?

bonaqa2013
21. mar 2015

@gabi1234 v zime v pyžame - bavlnenom, a v lete tiež mám také s krátkymi nohavicami a sexi tričkom.

cerez
21. mar 2015

@bonaqa2013 áno aj keď to nie je romantické, ale je mi teplo

bonaqa2013
21. mar 2015

@cerez ja som raz zaspala v ponožkách a prebudil ma pocit pálenia nôh.

cerez
21. mar 2015

@bonaqa2013 Neviem prečo je to tak, ale aj môj syn nechce spávať s holými nôžkami, dožaduje sa ponožiek. Je to asi zmrzlinka po mne. Vo škôlke chce na spanie ponožky a pani učiteľky mu nedovolia.

siska53
21. mar 2015

@gabi1234 netusim,ci je to obvykle, u nas nie. Stale nosim pyzamka s mackami,oveckami,prosto potrebujem sa citit pohodlne a najlepsie sa citim v pyzame s detskym vzorom. V lete v kratkej verzii a jedine v lete som schopna mat nocnu koselu - obycko ziadne cipky a jasne,ked som dojcila zo zaciatku,vtedy bola nocna kosela s otvormi najpraktickejsia. Ale ta teda ani romanticka a ani zvodna.nebola. 🙂

Tak skus si kupit a prepadnut ho este pred spanim a po.. Sa prezlec do oblecka,v ktorom sa citis pohodlne. Ak teda mu ide o pohlad pre oko. Ved v noci spi a aj tak ta pod paplonom nevidi.

cerez
21. mar 2015

Žienky, mne sa páči ako chlap chce ulahodiť aj oku, ale čo tak aj opačne.

wena
21. mar 2015

No ja spavam v nocnych koseliach, tricko a teplaky by som si na noc nedala, ale kvoli sebe hlavne, nie kvoli chlapovi.

zabina27
21. mar 2015

@mima4 aj ja mam z lidlu s pudlikom 😀 malemu sa ten pudel naramne paci, kym sme este v pyzamku rano, stale mi ho skrabka 😀
a nosim pyzama bavlnene, cez zimu dlhe, cez leto kratke, nocne kosele som nosila po porode chvilu, nemam to rada, v cipkovanych by mi bola zima 🙂 aby sa mu to neprejedlo, ked budes mat cipkovanu kosielku kazdy vecer 😀

zita19
21. mar 2015

tak do postele v obleceni prispôsobenom ocakavanym cinnostiam. Ak sa ocakavaju podpalonove radovanky nieco sexi provokativne. Ked sa ocakava kludny spanok, tak flanelovy tlmic vasni 😉

stellamaris
21. mar 2015

@gabi1234 ved si cipkovanu kosielku kup a oblec.Samozejme nie v zime,aby si v posteli nedrkotala zubami 😉
Moj manzel sa potesi vzdy,ked dojdem do postele bez oblecenia. 😀 Inak nosim nocne kosele ,pyzama a ked som chora,aj v zupane 😉

bubelko
21. mar 2015

@gabi1234 tak do cipkovej kosielky nech sa navlecie muz... mna by do nej nedostal 😝 ja potrebujem na spanie pohodlne oblecenie. 😉

mima4
22. mar 2015

@zita19 flanelovy tlmic vasni 😀 😀 😀