Nizoral a seborea vo vlasoch.

6. mar 2020

Dobry vecer.Uvazujem o tomto sampone.Mam vela lupin,nad celom je ich aj trocha vidiet.Mam seboreu.Pouzivam Head and shoulders,mozno pomaha,ale tych lupin ma nezbavil uplne.Nizoral mi ako dietatu pomohol dokonca po jednorazovom pouziti,ked som bola skolacka este,no to nebola este seborea,myslim.Pocuvam rozne protichodne nazory na pouzitie Nizoralu pri seborei vo vlasoch,tak ak by mi niekto napisal svoju skusenost,budem velmi rada.Nechcem totiz len tak skusat hore,dole sampony,mam uz menej vlasov a napriklad po jednom konopnom-nepamatam ssi nazov,mi ich dost vypadlo,tak preto radsej sa chcem opytat tu na skusenosti predtym,ako sa rozhodnem,ze ho vyskusam.Dakujem vsetkym.Pekny vecer.🙂

missviolet
6. mar 2020

Ja mam jemne riedke vlasy a silnu seboreu, ale ze neskutocne. Nizoral mi nezabral, pomaha len sampon s ichtamolom, co mi aj kozna odporucala

babyfrog
7. mar 2020

Odporúčam šampuch od Ponio s pyrotinom zinku a ichtamolom

zuzi56
7. mar 2020

Mne zaberá nizoral, ale striedame sampony, a nizoral si dávam raz za mesiac

autor
7. mar 2020
bets
7. mar 2020

Môj syn dostal alopeciu po nizorale. Prvý krát ho hospitalizovali a urobili všetky vyšetrenia, nič sa neukázalo, len sme spomenuli nizoral, tak ze radšej vysadiť. Po terapiach vlasy narástli a tak po 2-3 rokoch od nárastu vlasov sme znova skúsili nizoral a znova mu vypadli vlasy, potom som to konzultovala s farmaceutom a lekárom a na 95% to bolo z nizoralu, odvtedy je v našej rodine tabu a vlasy už nevypadali, čo už je aj 4 roky po ďalšej terapii.

autor
7. mar 2020

@bets Dakujem.

adeli79
11. mar 2020