Nikdy som nebola na dovolenke

11. júl 2022

Mam 35 r.,zijem sama,nemam deti,ani partnera a nikdy som nebola na dovolenke.Uz vidim tie zeny,co tu budu do mna zabrdat,ze na co to pisem. No na to,aby si si to precitala.

januska12323
11. júl 2022

Zober kamošku a choď 🤷

vero96
11. júl 2022

kúp letenku, bookni hotel a choď. Kde je problém? Nemáš peniaze? využi rekreačny poukaz na svk ak si zamestnaná...

martinkatinka
11. júl 2022

Vdaka za info. A chces s tym nieco robit? Ci je toto cisto len oznamenie?

karelova
11. júl 2022

@vero96 nestačí byť na SK zamestnaná ale to by musela pracovať vo väčšej firme. Nie všetky majú rekreačné poukazy.

pribinak
11. júl 2022

A čo teraz akože? Však si niečo pekne vyber, zbal sa a chod
Je kopec last minute, je z čoho vyberať.

alchemilkazltozelena
11. júl 2022

Bože to sú rady 🙈 vám nedošlo že je z toho nešťastná že nemá s kým ísť? Samej je fakt úžasné ísť...

pribinak
11. júl 2022

@alchemilkazltozelena kopec ľudí chodia sami, nie je to nič nezvyčajne. Inak aj tu na MK baby hľadajú pátračky, niektoré cestovky sj ponúkajú zájazdy že ide kopec single
Zas netreba z toho robiť svetový problém

vero96
11. júl 2022

@alchemilkazltozelena moja svokra roky chodí na dovolenky sama. more, exotika, hory, wellnessy. najlepšie si oddychne sama bez všetkych. takže v tom ísť sama veľké množstvo ľudí problém nevidí

basska_b
11. júl 2022

Ja som bola sama na zajazde, okruzna cesta Polskom a bolo to super... isla som si, kam som chcela, kedy som chcela, jedla som, kde chcela a co chcela... (samozrejme, v ramci odchodov autobusu a programu zajazdu, ktory bol taky dochodcovsky).

alchemilkazltozelena
11. júl 2022

@basska_b áno ale ty máš deti ale ona je sama stále... Ty si si oddýchla od detí ale ona potrebuje spoločnosť.. aspoň tak som to výcitila z tých riadkov.

saxana000
11. júl 2022

Ved to nemusi byt all in v Azii..pozri peknu chatu v okoli alebo hoci aj camp niekde na kupalisku a vypadnite s kamoskou a s flaskou vina na vikend

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vlastnynazor
11. júl 2022

@alchemilkazltozelena jasne, ze ked ides s rodinou (ak su v rodine dobre vztahy) alebo s priatelom, ci kamaratkami, tak je vacsia zabava. Ale ak nemas s kym, tak sa da ist aj samej. Ja som to bezne tak robila a ci uz poznavacky alebo pripravila som si, kt.oblast chcem pozriet, bookla hotel a isla som. Bud je moznost sa utapat v smutku, ze nemam s kym ist (tiez som mala take obdobie), alebo si uvedomit, ze ked neni s kym, ale nechcem len sediet doma, tak pojdem i sama.
Stym ze na poznavackach som sa vzdy k niekomu pripojila, cize i novych ludi sa tak da spoznat.

pribinak
11. júl 2022

@vero96 moja kamoska takto chodí len sama. Má 3 deti, vysokú pozíciu v práci.
Chce mat od všetkých svätý pokoj. Nechce sa nikomu a ničomu prispôsobovať
Sama si robí program a tak si najlepšie oddýchne

jenny
11. júl 2022

Ja by som ti odporucila ist na nejake tematicke pobyty - ako napr. nejaky turicky camp, joga pobyt atd a tam by si mohla najst aj mozno nejaku spriaznenu dusu.

jenny
11. júl 2022

kamaratku som mala na mysli

miadi
11. júl 2022

Ked ides sama na dovcu je to uplne naj jednoduchsie. Mas na starost len seba program si urobis uplne ako ty chces nemusis na nikoho cakat nemusis sa nikomu prisposobit. A vzdy sa ti ludia skor prihovoria ked si sama ako ked si par ci skupina. Nikde nie si naozaj sama. Ked si v pare ci rodina ludia nechcu vyrusovat ked si sama je to hnet ine. Mas 35r si sama nemas deti partnera mala by si byt zvyknuta fungovat ako samostatna jednotka. Ak chces ist na dovcu Tak chod. Ked nevies cestovat tak s ck last minute.. Ja by som radsej Isla sama ako s nejakou partackou ktoru nepoznam a nahodou by mi tam sla na nervy 😜a teda cestovala som po svete za slobodna sama .. este aj bez mobilu a wifi. Teraz je vsetko este jednoduchsie.

salamistka
11. júl 2022

ja som bola na dovolenke zopár krát, ale vždy som sa tešila domov, pre mňa je oddych to, keď nikoho nevidím a nie aby som sa trepala medzi kopec turistov...takže ani ja som už dávno nikde nebola...a lietadlom už vôbec nie, keďže mám klaustrofóbiu...čo je na tom zlé nechodiť na dovolenky? veď aj doma je úžasne

waggi
11. júl 2022

Teraz som to asi ale nepochopila a chceš vlastne na tú dovolenku aj ísť? Lebo ako veď sú ľudia a sama takých poznám tiež ktorí neboli pri mori a no a čo 🙂 Majú iné priority 🙂

maialeo
11. júl 2022

Ani ja som nebola a mám dve deti a jedného ex. A jedno 20 ročné auto a žiadnu hypotéku. Len aby sa vedelo 😀

alazala
11. júl 2022

Chod niekam na poznávací zájazd, možno stretneš spriaznenú dušu

elizabet173
11. júl 2022

@alchemilkazltozelena moze este dalsich dvadsat rokob vyplakavat (aj ked tazko povedat, ci jej to vobec vadi), alebo s tym nieco urobit. Aj tu su mozno zeny, osamele, s odrastenymi detmi, ktore su na tom podobne, staci zalozit novu temu. Mimochodom na dovolenke som bola sama a to si nepotrebujem oddychbut od dietata, ktore je uz dospele. Nevidim problem ist sama

pimpulka
11. júl 2022

dievca ak vies jazyk /napr. anglina/ tak svet patri tebe...ani nevies ake super je cestovat sama.....ja som sice este nikdy nebola na DV sama,ale casto som na DV cestovala za ocean sama, a tam ma uz niekto cakal....ale poviem ti uprimne, nikdy naozaj nikdy som nebola sama pocas cesty na DV...doslova sama som bola iba ked som cestovcala s niekym:( paradox ale je to tak....ked cestujes mimo SR sama,neni sanca ze aj budes cely let sama, ludia sa ti prihovoria, ja som spoznala na svojich cestach takych ludi ktorych by som doma nemala ani len sancu spoznat....ak cestujes s niekym, nik sa ti neprihovori....ak cestujes sama, svet ti patri🙂 drzim palce a uzivaj vsetky moznosti co mas

kleopatra114
11. júl 2022

Ak ide o financie , nájde sa aj low cost zájazd . Ak ide o to , že si sama , tak nie je nič jednoduchšie ako ísť sám na dovolenku - robis si program sama pre seba , nikomu sa neprispôsobujes, spoznas nových ľudí . Ak ti je blbe ísť samej na dlhšie , tak začni napríklad poznávackami - tam mas program vyplnený a tiež najdes nových partakov na ďalšiu akciu .

maialeo
11. júl 2022

Fajte, tieto vymýšľané témy na pobavenie slovače. 😀

iwesska
11. júl 2022

📢 Koniec oznamu. Amen 🙏😁

loliki
11. júl 2022

Ak si zodpovedná a dôveryhodná, môžeš zobrať moje deti a ísť spolu. Ak ti chýba spoločnosť. 🙂 Partnera ti nedám na krk, toho by si nemusela zvládnuť.

matabb73
11. júl 2022

Dohodni sa s nejakou kamarátkou, sestrou, ak máš alebo mamou a môžeš začať dovolenkou na Slovensku. Prípadne môžeš ísť s rodinou sestry alebo kamarátky. Píšu Ti, aby si išla sama, ale nie každý je na to nastavený isť sám. Ja by som nešla. Chodíme s dcérou, ale aj tam mi tam chyba niekto dospelý. Treba začať a uvidíš, že to bude fajn.

mikadooo
11. júl 2022

Ok. Neviem teraz, či je to problém, alebo akýsi druh statusu "mne dovolenku netreba". Každopádne, ok, tvoja vec...

0silvia0
11. júl 2022

@loliki to je aka ponuka😁👍