Niekto si zamkol bicykel o môj bicykel. Čo teraz?

23. júl 2024

Ahojte, co robit v takom pripade? Volat rovno mestskych? Manzel sa nevie vratit z prace, lebo si niekto zamkol bicykel o jeho bicykel. S vratnickou pozerali zaznam a vedia, kto to bol, ale budova je to velka, netusia, kde konkretne ten clovek pracuje.

annmari
23. júl 2024

Mejl na celú budovu nepomôže?

vava_1994
23. júl 2024

Volat hned, snad tam nebude cakat kým sa dotyčný vráti..

autor
23. júl 2024

@annmari Je to zdielane pracovisko, ludia si tam rezervuju miesto, cize su to vacsinou freelanceri vsetko + nejake firmy, nemaju spolocny mail.

0silvia0
23. júl 2024

Moj muz by ten zamok drasticky s cimkolvek prestrihol ako ho poznam🫣 by sa nekaslal

autor
23. júl 2024

@vava_1994 Tiez som mu vravela, ze hned volat mestskych. On chcel pockat ci nahodou dotycna nepride, kedze z kameroveho zaznamu zistil, ze prisla chvilku po nom, ale tak milostiva nechodi.

mirro
23. júl 2024

Vrátnicka ma určite tel kontakt na jednotlivé oddelenia. Nech zavolá.

annmari
23. júl 2024

Tak v takom prípade fakt iba mestská polícia

autor
23. júl 2024

@0silvia0 Aj moj, ale toto sa neda.

0silvia0
23. júl 2024

A co urobi mestska policia? Mna tak raz zablokoval niekto na aute na parkovisku, volala som mestskych. Vycuvali mi auto mimo parkoviska pomedzi stromy, ale co urobia s bajkom? Len sa pytam

gejb
23. júl 2024

Vždy tie zdieľané pracoviska majú svojho manažéra alebo recepčnú. Ta dotycnu bude poznať a bude mať na ňu aj kontakt.

pribinak
23. júl 2024

Dala by som dáme 15 akademických a keď by neprišla tak by som to prestrihla
Teraz ak dáma pracuje do 18.00 tak tam bude čakať do 18.00 ?

autor
23. júl 2024

@0silvia0 Ved toto. Manzel tiez bol taky ze a co urobia mestski. Ale tak uz ich aj tak zavolal medzitym...od 16tej tam caka a riesi to. Aspon dostane typkyna pokutu, ked sa dostavi.

0silvia0
23. júl 2024

Chudak od 16 caka? Slahlo by ma

autor
23. júl 2024

@pribinak Nie je s cim prestrihnut. To treba nejake noznice na ocel alebo co. To je ten hruby zamok. Uz medzitym volal mestskych, tak caka na nich. Len proste som chcela vediet ci niekomu nenapadne aj nieco ine ako to riesit.

pribinak
23. júl 2024

Neviem si prestaviť čo akože mestskí s tým urobia

autor
23. júl 2024

@0silvia0 Nenormalne je nasraty, lebo mal toho strasne vela v praci, cely den nejedol, tak skoncil trochu skor, ze pride domov, a tak musi riesit toto.

autor
23. júl 2024

Tak dosli policajti a povedali, ze mu s tym nepomozu. Tak ju isli hladat po tych firmach. No ako katastrofa.

gelifil
23. júl 2024

cista krava...nie je tam udrzbar alebo hasici maju isto take nznice

nelca84
23. júl 2024

Jasne, ze mestski nepomozu, vsak bicykel nema spz, ze podla toho najdu majitela.

ptvw
23. júl 2024

To je piip by som jej vynadala dobre krave slepej, a ešte by mi 2 hodiny nadčas preplatiť...som zvedavá keby ma niečo súrne alebo máte čosi ine

elian
23. júl 2024

Tu sa už rozum zastavuje 😳

rooberta
23. júl 2024

Pani bude asi trochu jednoduchšia, mňa by porazilo 😏

gelifil
23. júl 2024

@rooberta veru aj mna

mamutka
23. júl 2024

Toto je už neuveriteľný level blbosti. Som zvedavá čo dotyčná povie. Nech ju len pekne vyhlasujú nejakým rozhlasom tam, aby si zapamätala

ptvw
23. júl 2024

Daj prosím vedieť ako to vyriešil to som ozaj zvedavá

ns994
23. júl 2024

Neuveriteľné 🙄roztrhlo by ma od zlosti. To akoze je tak blba, ze si to nevsimla alebo jej to je len jedno? Nechapem toto 🤯

autor
23. júl 2024

@gejb Ano, volal na toho typka, ale nikto nedviha.

autor
23. júl 2024

@gejb *tomu typkovi. Pisem jak madar, lebo uz nervy mam.

tundra
23. júl 2024

Akku flexku,minuta prace.Zavolaj zamocnikovy niekde v okoli.

zuzanaete
23. júl 2024

Mna by vcelku zaujimali myslienkove pochody dotycnej, ked davala zamok. Dufam, ze ju najdu. Na porazenie takato situacia.