Niekto si dáva tetovanie ako spomienku na niekoho. Ja chcem šperk. Aký?

25. mar 2020

Niekto mi zomrel, nebudem to tu rozpisovať. Chcem ho nosiť stále pri sebe, v podobe šperku. Najlepšie náramku s príveskom. Alebo čo by ste navrhovali. Dajte tipy, alebo čo máte vy ako spomienku symbolickú. ktorú máte pri sebe.

evkakozickova
25. mar 2020

S príveskom jeho mena ♥️alebo znamenia

tukanec
25. mar 2020

Ahoj. Mrzi ma tvoja strata. Ja som pred mesiacom tiez nahle prisla o najdolezitejsieho cloveka v mojom zivote. Ja som od neho dostala zlate srdiecko na cervenej snurke na ruku k 30tym narodeninam. A chystam sa tam dat vygravirovat jeho meno. Keby mi ho nedal, tak si ho kupim sama

lenusik26
25. mar 2020

Ahoj ja mám popol môjho ocka v privesku na retiazke

jarca001
25. mar 2020

Ahoj,ja mam tiez privesok ,,ako,,pandora,,je to pietna gulicka a je v nej popolo(mojho manzela),nosim ho stale ,nedavam ho dole,,,ked das do googla najdes vyrabaju to v ceskej republike a maju tam.katalog co vsetko.

dzina007
25. mar 2020

skus topatouch pozriet na FB.. je velmi kreativny... i ked drahsi...

tncka
25. mar 2020

Ano presne,popol v privesku,videla som reklamu na privesky,vyzera to ako skvela pamiatka a su ozaj krasne

jachin
25. mar 2020

Ja nosím také náušnice, s tetou som ich kupovala, a stále keď si ich dávam na ňu myslím, nemám tam žiadne meno ani nič, nie je potreba, akoby som ju mala aj tak stále pri sebe.

brita7777
25. mar 2020

privesok na krk, kde sa da dat malicka fotka..dnes uz asi retro, ale mozno zozenies
nieco taketo

vikinkamarkusko
25. mar 2020

Mne zavrazdili moju maminu ked som mala 11rokou jedina fotka co nam zostala bola z jej opcianskeho tak ja som dala urobit mne a surodencom pred 3rokmi na vianoce privesok na ruku z jej fotku a stale to mame a brat zase dal namalovat vsetkym velky obraz na stenu