Niekto nám ukradol z dvier vianočný venček.

bielavlcica
5. dec 2019

Som smutná. Na Vianoce kedy by sme mali byť k sebe milý mi niekto z dveri ukradol venček. Nahlásila som to aj spravcovi ale aj tak mi to pokazilo naladu. Čo mam robiť? je šanca,že ho ešte získam späť? Bývam v bytovke.

lenka2710
5. dec 2019

@bielavlcica a to si ho ten dotyčný zavesí na dvere??? No takýchto ľudí teda nechapem, ale mne raz niekto ukradol zvonček! Doteraz nechápem na čo mu bol,keď druhu časť som mala v byte 😁 no niektorých nepochopis a
nič nevyriešis

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
5. dec 2019

@bielavlcica to je svinstvo a spokojne si ho doma zavesi na dvere alebo ho preda? Nech ma teda krasne vianoce prasivec a mozno to boli nejake decka aj taketo zabavky ma dnesna mladez. Nenarobis asi nic. Popytaj sa susedov,vyves oznam na vchodove dvere,ze budes vdacna,ak sa vencek vrati domov nieco v tom duchu. Urcite by som kradez oznamila na vchodovych dverach,nech aj susedia vedia,co sa deje vo vchode. Pripadne sa popytaj,ci niekto nieco nevidel. Mozes sledovat inzeraty,ale teraz uz predava kde kto,to asi neodsledujes

zara0201
5. dec 2019

@bielavlcica nam ukradli krabicu od topanok v ktorej bol suseny chlieb (susila som pre susedove zajace).

slawka2208
5. dec 2019

my ked sme boli na byte tak škrupiny z vajec pre sliepky, podložku po 2 krát som ani nekupovala. Ale najlepšie bolo ked ukradli vedro z dcérkynimi posratými plienkami 🙂)) Joj vtedy som ani neriešila vedro len tá predctava ked rozbalil to zabalené vreco zo smradom 🙂 vedy som som povedala karma je karma 🙂))

kamlicek
5. dec 2019

Tak tomuto nerozumiem ani ja. Nechapem ako niekto moze nieco taketo urobit. Co uz, povedz si, ze nech mu sluzi, nech sa mu dari a dovidenia. Hlavne nemaj z toho hlavku v smutku 🙂

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blumie
5. dec 2019

@slawka2208 tak toto ma fakt pobavilo.

h2
5. dec 2019

Hovorí sa, že Slovák sa teší 2x. Prvýkrát, keď niečo ukradne a druhýkrát, keď zistí, na čo mu to bude. 😁 Netráp sa, venček už neuvidíš. Mne sa pred rokmi vlámali do auta, ukradli mi autorádio a pár drobností a ja sprostá som išla na políciu a dúfala, že zlodeja chytia. Ach, koľká naivita!

deti95060810
5. dec 2019

@lenka2710 😀

moonlight1210
5. dec 2019

@h2 ta poucka so slovakom je top. 😁

zirafienka
5. dec 2019

@h2 s tým slovákom je to ptavdivé. Ten debil to môžno ani nepotrebuje, len aby urobil škodu a zlosť.😒

hdpe
6. dec 2019

môjmu mužovi ukradli elektromer z elektrických hodín pred domom 😀.,... a aj 2x smetnú nádobu spred domu.