Nič ma neprekvapí

16. feb 2024

Baby, co sa to uz deje.Je normalne ci chore ak niekomu pekne poviete ze preco zapalil konare zo stromu na mojom pozemku a on reaguje tak ze co vyskakujem?Pritom spilil strom na ktoreho spilenie nemal povolenie ani suhlas majitelov toho pozemku kde strom bol.Drevo zobral.Ale tu ide o to ze mu poviem preco palil na mojom a ja som ta zla.Mam chut ho udat aj s fotkami.A stale si mysli ze on ma pravdu.

petulda333
16. feb 2024

Hned by som volala policiu

viestta
16. feb 2024

Volal by som policajtov hned ako by som zistila, ze pili cudzi strom

egonsk
16. feb 2024

ako sa dostal na tvoj pozemok? A to akoze tie vlhke konare zapalil tak rychlo? Vstupom na tvoj pozemok, ak bol oploteny, spravil precin... nedovolenym palenim taktiez...

januska12323
16. feb 2024

Cudzí človek sa nachádza na tvojom pozemku a pýtaš sa čo máš robiť?

autor
16. feb 2024

@petulda333 ja som chcela,len my tam nebyvame,ale volal nam najomnik ze tam palia.Kym sme prisli bolo to bez dozoru.Neprichytila som ich priamo a aby sa to nestocilo ze nas pozemok a pali sa tam

autor
16. feb 2024

@viestta nebyvame tam,len nam volal najomca.Kym sme prisli strom bol fuc aj drevo fuc.Ale kaslat na to ide o to ze mi zapalili na pozemku a vyskakuju ze co ja riesim.

petulda333
16. feb 2024

Tak on mal volat policiu

autor
16. feb 2024

@egonsk nebyvame tam a kym sme prisli ostal len tlejuci ohen

autor
16. feb 2024

@januska12323 nepytam sa co mam robit.Nepristihla som ho kedze tam nebyvam.Kym som prisla ostal len tlejuci ohen

annm81
16. feb 2024

Nie, nie je to normálne a ak necháš takého arogantného hajzla, nech si robí, čo chce, bude svoju aroganciu len stupňovať. Normálne zavolať políciu, osloviť miestny úrad a dať mu na vedomie, že v budúcnosti mu nič podobné nebudeš tolerovať.

janinah
16. feb 2024

po novom ti urobí oveľa väčšiu škodu ako jeden strom a jedno ohnisko a nestane sa mu nič...a bude sa ti vyškierat do tváre....

zuzana1zuzana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alickapusinka
16. feb 2024

To si mala zavolať políciu a ak by sa pýtali že aby im ukázal povolenie ak nemá pokuta .No ak tam nebývaš tak to bude ťažšie.

mikadooo
16. feb 2024

Nie, nie je to normálne, že si len tak zotne cudzí strom, vezme si cudzie drevo a čo sa mu z toho cudzieho nehodí, to spáli na cudzom pozemku. Zavolala by som nabudúce políciu. Slušne. A hneď ako začne píliť.