Nezvyčajný sen

donatella123
19. mar 2013

ahojte, nemyslím si, že to čo a nám sníva má nejaký význam, no dnes sa mi sníval fakt divný sen :D hlavnú úlohu v ňom hrali tučniaci :D :D :D len tak zo zvedavosti som sa pokúšala vyložiť si, čo to môže znamenať, no nikde som kľúčové slovo "tučniak" nenašla :D neviete niekto, čo by to mohlo znamenať?

sisaha
19. mar 2013

@donatella123 zeby tvoje podvedomie tuzilo navstivit ZOO? 😀

donatella123
autor
19. mar 2013

tak je to možné :D :D :D

cerez
19. mar 2013

@donatella123 Predpokladám že v sne neboli len tučniaci, ale išlo tam o niečo. Skús vyhľadať konkrétnejšie.

nikolka2
19. mar 2013

Ja som nasla len tulena vidiet ho ...znamena cakat nepriaznive pocasie, cakajte víchrice a nepriaznive pocasie 😉

donatella123
autor
19. mar 2013

no vedela som aj lietať 😀 a ti tučniaci boli mega obrovskí a nahňali ma, keď som robila na poli 😀 a na koniec moja mama skonštatovala, že nebudeme mať dobrú úrodu 😀 😀 😀 proste moje sny nikdy nemajú nejakú normálnu pointu, ale toto je už moc 😀

cerez
19. mar 2013

@nikolka2 Tak to znie aktuálne vzhľadom na počasie, ktoré máme! 😀 😀 😀

donatella123
autor
19. mar 2013

lietať alebo vznášať sa Čakajú ťa príjemné veci.
lietať, lietanie lietať bez krídel Prináša šťastie a radosť.
úroda
Tvoje túžby sa zaručene splnia.

to bol teda nejaký veľmi pozitívny sen 🙂

a to s tým počasím absolútne sedí 😀

nikolka2
19. mar 2013

@cerez Ved prave preto som to sem napisala 😉 😀

gretka2
19. mar 2013

Ty si vedela lietat, tucniak nevie lietat. Tucniak=vtak 😀 nejake sexualne problemy vo vztahu? 😀 😀 😀

gubcikova
19. mar 2013

môjmu mužovi sa minule snívalo o žene ktorá mala telo škorpiona.tiež sme nič nenašli

donatella123
autor
19. mar 2013

@gretka2 zaujímavý výklad 😀

gretka2
19. mar 2013

@donatella123 :D taky typicky Freudovsky vyklad. 🙂 Precitaj si od neho Vyklad snov. Sen si mozes vylozit ty sama, lebo ty poznas svoje pocity a problemy, alebo potom psychoanalityk, alebo niekto, kto podobne rozoberie tvoje problemy, a potom ich na zakade toho rozanalyzuje.
Snary typu " vidiet toto=znamena...toto" su strasna hovadina. Mozog si pocas spanku "upratuje" myslienky, takze ziadnu mystiku tam hladat netreba.

victory1
19. mar 2013

@gretka2 No moj mozog tuto noc musel fakt upratovat ako "besny"..snivalo sa mi, ze uniesli moju uz dospelu dceru a hladala som ju s spolu s terajsim partnerom...Zrazu si po mojho partnera prisla daka cudzia zena s dvomi malymi detmi a tvrdila, ze je jeho manzelka. Nasledne moj partner s nou odisiel a ked sa otocil, pri odchode, zrazu sa zmenil na mojho byvaleho partnera. 🙄 ..
..cize moj sukromny vyklad je , ze stracam dceru, co je fakt, ma frajera a planuje s nim zivot...a potom, asi sa podvedome bojim, aby mojmu terajsiemu nepreplo tak, ako byvalemu... 😀 😀