Nezodpovedná kupujúca, je toto normálne?

lenicka1121
30. aug 2019

Dobry vecer, už neviem čo si o tom myslieť. Ista mamička prejavila pred týždňom záujem o tovar, ktorý ponúkam na predaj. Volala mi opakovane. Pýtala sa kopu vecí, volali sme asi 20 minút, pýtala v sms poslať adresu, ze pride autom. Mala prist este minuly vikend, ze sa určite ozve. Samozrejme neprišla ani sa neozvala. Nic v zmysle ...prepacte, dnes nemôžem prísť. Môžeme sa dohodnúť na iný den? Nič. Ja som bola cez vikend doma, čakala, nikto nič, pani nevolala. Napísala som jej teda spravu. Že ...jej to úplne vypadlo. Že v piatok by prisla na postel pozriet. Ja čakám piatok, dnes, cely den, ze pani sa ozve, príde. Samozrejme, neprišla, ani sa neozvala. Už tyzden sa dohadujeme. Myslím, že keď niekto prejavi o nieco zaujem, ešte sľúbi, ze pride povazujem za fer keby sa aspon ozval, ze nemoze. No ani obraz ani zvuk. Je toto normálne? Už mám pocit, ze ma pani iba ťahá za nos.

luliu
30. aug 2019

Nie je to normálne, môžeš jej dat negatívne hodnotenie alebo jej môžeš napísať, že je neseriozne takéto jednanie a ze ci si uvedomuje, že už druhýkrát si na ňu zbytocne cakala

lenicka1121
autor
30. aug 2019

@luliu ďakujem za odpoveď. Tiez mi príde jej jednanie ako neseriózne.

vivien16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lintu
30. aug 2019

Ešte s ňou máš vôbec záujem nejaký obchod uzatvárať? Vykašľala by som sa na to. To sú také povahy.... Nasľubujú hory doly a potom nič z toho. Ber pozitívne aspoň to, že si kvôli nej nemusela nikam cestovať a celý čas si bola doma.

lenicka1121
autor
30. aug 2019

@lintu no určite už nemám záujem sa s tou pani ani len baviť. Aj som sa jej pokúšala dovolať a zdvihlo mi to nejaké dieťa, zrejme jej dcérka. Ide mi o to, že ten čas som mohla využiť aj trochu efektívnejšie ako čakať na nejakú pani. Jasne, ze som mala doma co robiť no mohli sme ísť napr. na výlet.

lenicka1121
autor
30. aug 2019

@lintu keby viem mala som viac zaujemkyn. Nevadí. Uvidím ci dalsia mamicka príde alebo ci sa ozve.

elementissa
30. aug 2019

Je to nefer voči tebe. Nenechaj sa oblomit vyhovorkami, normálne jej napíš negatívne hodnotenie. Bud sa pani spamätá alebo nie, ale aspoň ostatní budú vedieť, ako sa k tým obchodom stavia a nebudu si ju nechávať ako jedinú alternatívu

lenicka1121
autor
30. aug 2019

@elementissa a keď mi ona napíše negatívne hodnotenie? To by som nerada mala. Blbé je, že nemám žiadnu mailovú ani sms komunikáciu, iba ma kontaktovala telefonicky

nikaeli
30. aug 2019

Stretavam sa s tym velmi casto.. mamicka si vyberie aj 15 veci, ja sa hrabem v skrini, hladam, kontrolujem, este raz vyperiem, vyzehlim.. cakam na platbu, nic.. pisem, ci si veci naozaj prosi, ze ich ma pripravene, ano, ona ma zaujem.. naozaj ma zaujem.. vecicky zabalene, stitok nalepeny a koniec.. viac sa neozve.. na ziadnu dalsiu vyzvu nereaguje.. stava sa mi to pravidelne.. a naozaj tomu nerozumiem - je take tazke napisat - prepacte rozmyslela som si to??

@lenicka1121 ak ti napise negatovne hodnotenie, napises k nemu svoje vyjadrenie 😉

lenicka1121
autor
30. aug 2019

@nikaeli aj to sa mi stalo ale cez iný bazarik. Pani mi pár dni píše ohľadom mikiny, chcela premeriat to a ono. Na tretí den, ze nech rychlo zabalim a pošlem. Tak ja ako sprosta bežím kupit obálku, balím mikinu, už som bola aj na pošte. Vtom mi príde sms, ze ona si to rozmyslela, nech nič neposielam. No este dobre, ze som neposlala lebo to mala byť Dobierka. Niekedy nechapem niektoré...

kiwi3
30. aug 2019

@lenicka1121 ja by som si kvoli takymto ludom urcite nezverejnovala mobil. to su take typy, co nemaju nic lepsie na praci, ako otravovat. inak to negativne hodnotenie jej daj, v pravidlach je, ze negativne hodnotenie sa nemoze dat ako pomsta, takze potom napises adminom a oni ti ho zmazu, ak by spravila to iste. mne tak od jednej mazali dva alebo trikrat, kym pochopila, ze to nema cenu

lenicka1121
autor
30. aug 2019

@kiwi3 negatívne hodnotenie som uz napísala, som zvedavá akú to bude mat odozvu, bojím sa negativnej recenzie aby sa nedajbože naurazila. Telefónne číslo napísala ona ako prva, ja som svoje číslo nenapísala ale prezvonila na jej uvedene číslo, tak to celé začalo. Na MK neodpísala už (zrejme vedela preco), sms od nej nemám uložené. Čo povedala v telefóne je ťažko dokázateľne. Inak ten inzerát mám aj na Bazosi. Jedna pani mi volala akurat ked som bola so synom u lekára mimo mesto, je možné, že ta co ma kontaktovala aj tu je ta ista osoba ...viacere znaky tomu nasvedčujú. Ak si to zhrniem ťahala ma za nos od 21.08.