Nezobrazujú sa mi komentáre v skupinách

rejaa
20. dec 2017

Keď rozkliknem nejaký príspevok v skupine, tak mi nezobrazuje komentáre. Vidím iba kto komentoval, ale žiadny text, čo vlastne napísal. Obrázkové komentáre sa mi zobrazujú. Skúšala som viac prehliadačov na pc, aj na tablete som skúšala a nikde ich nezobrazuje. Máte to tak niekto? Je to nejaký výpadok na koníkovi? Ďakujem!

jarhal
20. dec 2017

aj v bazari ..smola potrebujem adresu chcem poslat dnes no....hekol niekto?

rejaa
autor
20. dec 2017

@jarhal už som myslela, že mám niečo s pc. Ja som chcela hľadať nejaký zľavový kód na mall, že ešte dnes objednám do Vianoc, tak to bude bez kódu.

dominika6
20. dec 2017

@rejaa v komentoch je napísané iba null
asi nám skončili zlaté časy a oddnes budeme cvakať..😀

anos18
20. dec 2017

@rejaa Mne to tiež nejde

rejaa
autor
20. dec 2017

@dominika6 ešte, že sa tu môžeme porozprávať 🙂 Písala som im cez fb, hádam s tým niečo urobia.

rejaa
autor
20. dec 2017

tak na fb mi napísali, že momentálne tu nie sme :(

dominika6
20. dec 2017

@rejaa ani v upozorneniach nieje popis k téme

sissy27
20. dec 2017

@rejaa tragédia, čo?
Ja toto nechápem, vyskytne sa nejaký problém a už sto statusov, diskusií, bombardovanie adminov, ako keby išlo o život... no pokazilo sa, opravia, stačí počkať a na tú chvíľu si nájsť inú zábavku...

rejaa
autor
20. dec 2017

@dominika6 aj ja to tak mám

rejaa
autor
20. dec 2017

@sissy27 nehnevaj sa, ja netvrdím, že je to tragédia, ale myslela som si, že mám niečo s prehliadačom. Niekedy sa aj to stáva. Niekto možno čaká na nejaké údaje z bazáru, aby mohol poslať peniaze alebo balík. Ale asi to aj teba baví, keď si sa zapojila. Ja sa idem momentálne venovať tej inej zábave a nechcem sa tu hádať.

martina909
20. dec 2017

Dobrý deň, poprosím admina tento stránky aby skusili nejako obnoviť správy. Ja som dnes predala tovar pani mi zaslala adresu a ked si ju idem odpísať a zaslať tovar zrazu v ziadnom príspevku nieje nič iba null. Poprosím o raduDakujem

sissy27
20. dec 2017

@rejaa stačí sa pozrieť na záložku "blogy" a keď vidíš milión statusov o tom, že "niečo nefunguje" , tak asi nebude problém v tvojom prehliadači... no a tí čo čakajú na údaje z bazáru a podobne - opakujem, toto nie je koniec sveta, opravia a všetci sa k tým údajom dostanú, o trochu neskôr, ale dostanú...

nelinka888
20. dec 2017

Majú to tak všetci, nemáš nič s prehliadačom ani s internetom 🙂 Treba len počkať kým to opravia...

sissy27
20. dec 2017

@martina909 nie som admin, ale radu ti dám - POČKAJ, OPRAVIA TO.

babina_33
20. dec 2017

Uz je to v pohode baby 😉