Nezničiteľné silónky

lunademonica
30. apr 2022

Ahojte zeny. Kedysi som videla reklamu na extra odolne silonky, prakticky neznicitelne. Teraz ich hladam po internete vsade mozne a neviem ich najst :( iba na pofidernych strankach so zlymi recenziami. Neviete niektora kde sa daju zohnat? Alebo mi poradite nejake odolne kvalitne silonky, ktore sa neznicia po 1 pouziti? (+ Nech su aj na dlhe nohy, aby som rozkrok nemala v polke stehien...to sa mi casto stava ).
Diki za vsetky typy :-*

spadnutaslivka
30. apr 2022

ja mám najradšej silonky z beponu

mauduska
30. apr 2022

ja mám rada silónky z DMky. pomer cena - kvalita sa mi zdá najlepší. Tenké si kupujem dmkovskú značku, hrubšie, také na jeseň a skorú jar od značky Belinda (myslím). Tie mi vydržia fakt že celú sezónu.

mauduska
30. apr 2022

Dodám ešte, že do práce nosím 99% šaty alebo sukňu, takže silónky nosím celú jeseň aj jar, v zime nosím bavlnené pančuchy.

galganka
30. apr 2022

Tiež hlasujem za tie z dm. Akurát si na výšku 180 cm kupujem veľkosť 44, aby som mala rozkrok tam, kde má byť.

diamand2326
30. apr 2022

@lunademonica Ahoj, mám z Beponu myslím zn. Noemi, stáli cca 20€, a teda neľutujem zatiaľ, výborne sedia, pri chôdzi ani necítim, že sú,a presne, rozkrok drží tam, kde má. Pokiaľ sa spraví dierka,nemala by postupovať ďalej, dá sa zafixovať. Ale mám zatiaľ cca len mesiac, ale nosím ich často.

nadazdi
30. apr 2022

Ja mám z beponu silonky už 10 rokov 🤣 stále ako nové a to som sa nakľačala po kostoloch 😂

adriannasvk
30. apr 2022

No sem sa pripnem,potrebujem aj ja a bolo by fajn keby ste dali aj konkretny link 😅

natalinka25
30. apr 2022

Ja som si rada kupovala silonky z lekárne na kŕčové žili sú drahšie ale odolné aj stahuju.

spadnutaslivka
1. máj 2022

ešte mi napadli pokoloko, tiež mám pár kúskov už 2-3 roky a super. Ale sú vzorované, takže to nepasuje úplne k hocičomu.

lunademonica
autor
1. máj 2022

Baby dakujem za vsetky typy, vyskusam. 🙂