Neznáme teleso na oblohe

vejula
5. aug 2015

Ahojte mamičky, ako dievčaťu na základnej škole sa mi stalá zvláštna vec. Šli sme s mamou, bratom a sesternicou od starej mamy domov a z autobusu sme na oblohe videli sa vznášať (teda stal na jednom mieste) trojuholník, na vrcholoch toho trojuholníka svietilo farebné svetlo. Bolo to dosť nízko nad zemou, napriek tomu, nevydávalo toto teleso žiaden zvuk. Všetci štyria sme na to teleso pozerali s údivom, lebo nikdy pred tým sme nič také nevideli. Trochu divné mi bolo, že ostatní ludia v autobuse na toto teleso vôbec nepozerali, akoby ho ani nevideli, pritom bolo také, že sa nedalo prehliadnuť. Ako autobus zatáčal, tak sme všetci štyria prebehli na druhú stranu autobusu, lebo autobus sa točil tak, že z okna kde sme ho videli už nebol v našom dohlade. Ked sme však prebehli k oknu na druhej strane busu, ten objek taam už nebol. Ani chyru ani slychu. Par dni potom som ešte sledovala správy, noviny, či sa o niečom nezmienia, ale nič. Ani ja ani mamina ani bráško si nevieme vysvetliť čo to mohlo byť. Včera ma to zas napadlo, lebo bežal nejaký dokument o ufo. Ak máte nejaké normálne vysvetlenie, čo to mohlo byť, budem rada 🙂 Alebo ak máte nejaku podobnu skúsenosť, napíšte 🙂

nice202
5. aug 2015

To je aka nahoda. Moj muz videl ked bol mladsi presne toto iste. Trojuholnik a nevydaval ziaden zvuk. Teraz mi hovori, ze videl rovnoramenny trojuholnik. Bol dlhy, ale nie velmi siroky. Este mi hovori, ze bol ciernejsi ako cierna obloha, ako keby isiel tien cez oblohu.

vejula
autor
5. aug 2015

@nice202 a ma na to nejaké vysvetlenie? Moja kamaratkas bráškom to tiež videla, hovorila mi to nedávno, tiež trojuholník....

nice202
5. aug 2015

@vejula nie bohuzial, nema.

vejula
autor
5. aug 2015

@nice202 a kde ho videl? A kedy približne?

nice202
5. aug 2015

@vejula teraz o tom diskutujeme. mal cca 17 pred 15 rokmi. v Kosiciach v meste a slo to smerom zo SV na JZ. Ze to islo pomaly.

nice202
5. aug 2015

@vejula letelo to dalej a potom mu to uz zmizlo z dohladu

vejula
autor
5. aug 2015

ja som to videla v ZA a mohlo to byť hadam už aj 18 rokov, ale neviem presne

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vejula
autor
5. aug 2015
erilen
16. jan 2022

@vejula ja mám tiež príhodu.ale už dávnejšie cca z 1983. Išla som na diskotéku v KE na Luník II a trebalo ešte vonku čakať.zrazu som videla celkom blízko vznášať sa okrúhly predmet cez prostriedok okienka akoby v prstenci..bolo to úplne nehlucne a nehybne možno 100 m od mňa ale ostatný nikto nič okolo, akoby to nikto nevidel....bola som jak v tranze asi 5 minút a potom to strašne rýchlou rýchlosťou nehlucne zmizlo.teraz po 38 rokoch som sa s tým zdôverila kamarátke a ona vravela že dávno čítala že v KE videli tiež niečo také.... doteraz som bola ticho aby si nekloplali na čelo...

erilen
Autor odpoveď zmazal
Zobraz