Neznáme číslo

knihomol34
16. jún 2023

Ahojte,stretli ste už niekto stým že vám zavolal neznáme číslo a keď ste na to číslo zavolali naspäť tak na druhej strane vám povedali že oni nevolali na to číslo? Mne sa to stalo dnes už 2x, prvy krát pán povedal že nemal vôbec pri sebe telefón takže mi nemohol volať a druhý krát pani mi povedala že nevolala na to číslo ( nevolali z toho istého čísla ). Bude to zase nejaký podvod ?

darijja
16. jún 2023

kdesi som toto uz zaregistrovala.je to podvod.aa tí ludia ti naozaj nevolali..

januska12323
16. jún 2023

Na neznáme čísla sa nazad nevolá, keď niečo potrebuje pošle sms, zavolá znova.

darijja
16. jún 2023

@januska12323 to je co za blbost?😀 ze sa nazad nevola 😀 😀

januska12323
16. jún 2023

@darijja presne kvôli tomuto, volá zbytočne lebo tá osoba jej ani nevolala

darijja
16. jún 2023

@januska12323 dajme tomu ze mas nejaky inzerat a niekto ti vola. Alebo z prace ti volaju. Zo skoly. Skolky. Z uradu... Toto je vynimocny pripad.

bessie12
16. jún 2023

@darijja tiez nezname cisla nedviham. Ako pise @januska12323 , ak dotycny nieco chce, tak napise sms alebo zavola znovu.
Z prace tak isto. S priatelom mame zasadu, ze ak sme po praci, tak sluzobne telefony nedvihame. Jedine, ze to je nieco dolezite, ale to je vynimocne. Naposledy tiez mu z prace volali asi 9x a pritom nic vazne to nebolo. Spal po nocnej. Uz som to chcela zdvihnut ja a vynadat im. A z uradov nevolaju. Posielaju listy alebo email. Skola a skolka ide mimo nas. Spolocne deti nemame a tie jeho su uz dospele.

darijja
16. jún 2023

@bessie12 ja podnikam. Bezne mi volaju nezname cisla. Ci mame otvorene, ci mame to a to.... ja si nemozem dovolit nezdvihnut nezname cislo.

bessie12
16. jún 2023

@darijja tak v podnikani je to ine. Tam samozrejme musis dvihnut ci chces alebo nie. Ale inak nie .. Popripade nahrat este odkazovku, ze v pripade nedostupnosti, aby zanechali odkaz alebo sa ozvali inym sposobom. Ved v dnesnej dobe je vela moznosti ako sa skontaktovat s druhou osobou.