"Nevychované" kupujúce a predávajúce - skúsenosti

mamcucha
31. aug 2014

Ahojte. Mate skusenosti s mamickami, ktore sa pri nakupe/ predaji nevedia pozdravit, poprosit, po odpovedi na otazku ignoruju alebo su drze? Mne sa to stava na MK coraz castejsie a nie je mi to prijemne. Ako ste na tom vy?

barbora59
31. aug 2014

Kolko zien je na tomto fore? Tisice .. Normalne .. Slusne .. A niektore uplne .iče. Co narobis taky je zivot.Nezdravia .. Napisu len volne? miery? vnutorna dlzka? Co jej mam vykrutit krk🙂 zasmejem sa

ladynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
31. aug 2014

@mamcucha aj ja som sa s tým stretla, ale neriešim. Komunikujem podľa svojich pravidiel, čiže pozdravím, poďakujem, zaželám pekný deň a neprívetivé reakcie prehliadam 🙂

adri266
1. sep 2014

@mamcucha len zaujimave je, ze kazdemu sa pri zadavani otazky k tovaru ukaze, Nezabudni na prosim a dakujem . A ony slepice, su este aj slepe 😉
Admini by to mohli vyriesit tak, ze do tej kolonky by malo byt predtlacene AHOJ a DAKUJEM 🙂

klincek
2. sep 2014

@mamcucha tiez ma to zamrzi, ale poviem si len, ze za "pekne" uviedli..inak vacsinou v takych pripadoch z obchodu nic nie je, aspon ja mam taku skusenost.

@adri266 ak by to davali do predtlace, tak by tie damy mali vsetko na striebornom podnose..a na celkovom dojme z ich prejavu by to aj tak nic nezlepsilo 😉

emily76
2. sep 2014

@mamcucha pozri, ja ked nakupujem, lebo teda prevazne tu iba nakupujem, vzdy pozdravim, poprosim, podakujem, podpisem sa.. a obcas mi pride odpoved iba taka, ze cislo uctu, kolko doplatit za postu a hotovo... no, co narobis... 😉

mamcucha
autor
15. sep 2014

@barbora59
@0silvia0
@adri266
@klincek
@emily76
Divim sa, ze vam to nevadi. Prvu "varku" oblecenia po malej som po tychto skusenostiach dala do skatul a darovala. Bola som strasne znechutena pristupom kupujucich. No podobne je to aj s predavajucimi. Neochota odmerat alebo odfotit detajly.
Neviem preco si to tak pripustam... 🙂
@ladynocka , fora ani nespominam. Cez PC alebo mobil je kazda hrdinka. ;)

emily76
15. sep 2014

@mamcucha vies co, vadi..ja moje deti ucim zdravit, prosit, dakovat...ale hold asi kazda mama to nerobi 🙄 a ucit to dospele zeny asi zmysel nema. Ale ver, ze nie vsetky su take a tych par ma od nakupovania neodradi. 😉 a s tym meranim som mala zatial stastie, odmerali aj tie co mali v podmienkach "nemeriam". Kedze mam baculatu dcerku, tak hold bez mier nenakupujem. 🙂 pekny den.

klincek
15. sep 2014

@mamcucha ale ja som vobec nepovedala, ze mi to nevadi 😉. no po tych par rokoch si to uz tak nepripustam, naco sa budem zbytocne rozculovat? pomyslim si svoje, niekedy si to pred monitorom aj poviem, a potom uz kaslem na to. mam dost inych starosti.

monika77
21. jún 2015

Mňa najviac mrzí to, že im vyhoviete, odpíšete, zmeriate, odvážite, zistite poštovné, zľavnite a oni vám už ani len neodpíšu. Stačí odpísať ďakujem, našla som niečo iné. Stáva sa mi to často.

adussa87
20. jan 2016

@beccca baby akuns nou mate skusenost? Ma u mna objednany tovar.pisali sne si 7.1 ze my posle peniaze na ucet. Este 8.1 sa ozvala a od vtedy nic