Neviem si vybrať, ktorú strednú školu

drimonna
7. dec 2018

Dobrý deň... Už sa okolo toho točím asi celý tento rok alebo štvrťrok ... Neviem ,že na akú strednú, lebo ma zaujíma skoro všetko ...A teraz som sa dopočula o Tiske... Najprv som chcela konzervatórium------ ale nato neviem príliž dobre teóriu ... Tak teda sú dve Tisky (soš)... Na jednej je grafik digitálnych médií...a na druhej kynológia , jazdectvo,kuchár,čašník,kaderník,atď... Rozmýšľala som , že kynológia a jazdectvo by bolo naozaj super,ale dá sa študovať na raz dve? A potrebujem si kúpiť koňa? Prosím!! Chcem informácie o týchto odboroch a škole...Ďakujem...Jedna sa presnejšie o školu v Lučenci...Prijímačky,atď .. Proste o tej škole...Aký odbor by ste si vybrali vy a tak.. Sorry za chyby....🖤 Ak náhodou niečo,tak mi gymnázium nedoporučujte, na to asi nemám dobré známky z matematiky.

drimonna
autor
7. dec 2018

@drimonna presnejšie mi píšte o tej kynológií a jazdectve a o skúškach,prijímačkách s tým,ale aj o tých druhých veciach čo som tam spomenula môžete... 🖤🖤🖤

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drimonna
autor
7. dec 2018

@stvura Ďakujem za odpoveď

hettinka
7. dec 2018

@drimonna a čo s kynológiou? Chceš trénovať psov? Robiť v agroturistike, alebo na nejakom ranči? Máš skúsenosti s takým niečim?

drimonna
autor
8. dec 2018

@hettinka Zatiaľ nie

hettinka
8. dec 2018

@drimonna tak si zo vyskúšaj. Okolo koni to nie je žiadna romantika, ale najmä ťažká drina.
A psíka doma máš?

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drimonna
autor
12. dec 2018

@stvura oki....Kynológia nie je útulok, ale aj to sa dá :D A je to drina no....Ja ešte neviem,iba zháňam informácie o rôznych školách...Už som písala aj na ich stránky...čakám odpovede...Niečo bude 🙂 Díky za odpoveď

pivonka6
12. dec 2018

@drimonna ty nemáš rodičov, ktorí by ti poradili? Veď oni ťa najlepšie poznajú a vedia, čo je pre teba najlepšie.

hettinka
12. dec 2018

@drimonna zajdi si na Deň otvorených dverí, alebo Burzu SŠ ak take organizujú.