Nevesta a biele šaty vo sne

3. aug 2024

Je to predzvest niecoho zleho?

nika23t
3. aug 2024

Nie. Bol to sen.

veronika2316
3. aug 2024

Hovorí sa to že to znamená že niekto umrie ako aj keď sa ti sníva že ti vypadne zub ale podľa mňa záleží ako si nastavená ja osobne tomu neverím

maranco
3. aug 2024

Sny sú normálne, mozog si jednoducho "triedi myšlienky a zážitky" nemajú žiaden hlbší význam.

deti95060810
3. aug 2024

smrť...

vanilkovazmrzka
3. aug 2024

Ak vidíte nevestu v bielych šatách, tak to značí harmonický prechod od dievčenského ku zrelšiemu, ženskému prežívaniu určitých oblastí života. Citová rovina strieda zmyslovú. V praxi sa to môže prejaviť v podobe zmeny prežívania vzťahov a to napríklad tak, že vášeň ustupuje neskaleným citom. Nevesta v čiernych šatách alebo s poškodenými šatami značí určité problémy pri prechode z jednej roviny ku druhej. Zabiť, zraniť alebo prísť s nevestou do konfliktu je znakom obrany a nechuti voči takejto premene

http://www.zverokruh.sk/snar/nevesta/#ixzz8hpIV...

januska12323
3. aug 2024

Sen je len sen

asia83
3. aug 2024

Ak ste v tom sne bežali v tých svadobných šatách, niekto umrie. Vlastná skúsenosť. No mne sa to snívalo zo štvrtka na piatok, tie sny sa plnia.

aniele
3. aug 2024

Kto si ešte pamätá Erbenovho Vodníka? Tam to je:

xsuzannex
3. aug 2024

Ak sa ti plnia sny tak patraj. Ak sa neplnia tak to neznamenalo nic..

zuzika87
3. aug 2024

Ja snom moc neverím ale jedna jediná vec ktorá mi utkvela v pamäti už 13 rokov bola že sa mi snívala najlepšia kamoška zo strednej v bielych svadobných šatách, ráno som sa zobudila a nasla si správu na messwngeri kde sme boli ako skupina zo školy ze zomrela nikdy nato nezabudnem

berinkaj
11. aug 2024

Par mesiacov dozadu sa mi snivalo ze nemam svadobnu kyticu dcera mala uraz…dalsi sen ze idem vyberat saty…mala problem s ranou opat svadba v sne a pochoreli sme cela rodina…za mna sen so svadbou a zubami…vzdy som v strehu kde co nebude dobre