Neverím si a jeduje ma to

23. apr 2022

Jsem docela hezká holka, zájem o mě je dost velkej, ale já si přesto nevěřím a stydím se za sebe. Už několik měsíců mám přítele, který me miluje, ale vidím, že ho štve, že si víc nevěřim. Máme rádi živočišnej sex, ale já prostě nezačnu i kdybych chtěla! Mam dost malý prsa a mam pocit, že tomu mýmu se nemůžou líbit, i když nikdy neřek ani slovo. Jak si věřit? Problém je, že v sobě mam divošku a pokud to už někdo ve mě rozpoutá, tak jsem hodně divoká, ale i kdybych chtěla, tak nemůžu začít. Mam prostě nějakej blok.. A dost mě štve! Co s tím?

nelca0510
24. apr 2022

Tak ty divoška,toto musíš vyriešiť sama v sebe alebo zajdi za psychológom.

slovakboy
24. apr 2022

Tak až take zle to nebude keď si viete užiť. Máš orgazmy? Milujete sa? Máte dobrý vzťah a len ty nemáš dobrý vzťah so sebou a k svojmu telu? Možno je to len to. Priateľ ti môže veľmi pomôcť tým že ťa bude chváliť že ti bude stále opakovať ako sa mu páčiš. Ale potrebuješ aj sama sebe sa páčiť. Treba asi vyhľadať psychologa oni s tým majú skúsenosti. Ja nie. Viem iba že to môže premeniť z detstva keď ti niekto zle komentoval tvoj výzor. Nenápadnými poznámkami. Mama otec alebo ini blízki. Neviem však ako sa to lieči. Možno niektorá dievčina ti tu poradí keď to zažila.