Nevedome mi ubližuje

24. jún 2022

Ahojte kočky a koťata. Prišla som sa Vam postazovat, kedze sa nemam komu, žiaľ. Od mladosti som trpela nadvahou, som baculata, ale nie tak ze padam z postele z kazdej strany, telo mam pevne aj ked vacsie. Pred par mesiacmi som si našla priatela. Bol doslova moj vysnivany. Chvilku sme spolu randili kym sme sa oficialne dali dokopy. No potom mi nevedomky začal ublizovat rečami, typu “si druha najskaredsia akj som kedy mal”, resp ked sme stretli jeho ex a ja slm sa vyjadrila, ze podla jeho opisu som si ju predstavovala inak on povedal “aj tak je krajsia ako ty”. Ked som sa s nim o tom rozpravala povedal ze som vztahovacna a ze on uz ani ako to myslel a čo povedal.
viem, ze ma ma rad, snazi sa to denne dokazovat, je mily, pozorny, berie ma vsade (nie nehanbi sa za mna, predstavil ma celej rodine, kamaratom, atd).
Som fakt vztahovačna a ako moja mamka vravi “kazdemu nieco treba trpiet” alebo čo mam robit?

P.S. ked si vypije rozprava mi o tom, ze som jeho krasna babika a ako ma miluje

malinka158
24. jún 2022

😳😳😳 utekaj od neho. Podla mna to nerobi nevedome

tosomja
24. jún 2022

No, tak by som mu povedala v posteli po "šichte" že bol môj druhý najhorší v posteli 🙄 ale že ty to tak nemyslíš a nech si to neberie k srdcu. 😁
Takú by som mu plesla, že by ma hneď videl ako kráľovnú najkrajšiu na svete 🤣🤣
...alebo mu nalievaj každý deň, nech si pre neho bábika krásna milovaná 😏

0silvia0
24. jún 2022

čistý neohrabaný chmuľo.... hádam nečakáš, že ti tu napíšeme že keď sa opije aj pravdu povie...

cheeta
24. jún 2022

Nevedome?

nyusika
24. jún 2022

toto nemoze byt vazne myslena otazka.
sorry, ale toto nie

autor
24. jún 2022

@tosomja ano nieco podobne na postel som mu povedala a vysvetlila som mu, ze je to rovnake ako ked on ublizuje mne s jeho rečami. Tak sa ohradil ze on to robil nevedome (ano odkedy som mu povedala, ze mi to ublizuje prestal) a ze ja som to spravila vedoma a to je odomna podle.

bosorka2302
24. jún 2022

Zrejme nechcel byt sam a ina ho nechcela, tak bral to co malo zaujem aj ked sa mu ako zena nepacis.

nyusika
24. jún 2022

jasne, ze je to od teba podle.
rychlo mu kup drahy darcek a uvar vybornu veceru.
mama ma pravdu - bez chlapa si nikto, radsej zakomplexovany oberkkt, ako byt sama, ze ano

nyusika
24. jún 2022

@bosorka2302 presne, kym si najde lepsiu, aj toto mu bide dobre...a ano, pisem to takto preto, lebo neverim, ze otazka bola myslena vazne.
skor sa niekto nudi a vymysla si temy na zahnanie nudy

h2
24. jún 2022

Má ťa rád, je milý a pozorný a medzi tým ti šplechne do očí, že si škaredá a že jeho ex je krajšia?! Ozaj muž snov! 🤮

nyusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. jún 2022

@nyusika bodaj by si mala pravdu a ja som sa len nudila a vymyslala si temy

mimirka32
24. jún 2022

No aj keby ma mal rad, tak ja by som sa necitila dobre s chlapom, ktoremu sa nepacim. Ved predsa urcite je na svete niekto, pre koho by si bola krasna, tak preco si s takym, ktory ti takto znizuje sebavedomie?

acrobaleno
24. jún 2022

Nevedomky? Toto pri vedomí a zámerne. No aká už len môže byť konverzácia, kde ti povie, že si druhá najškaredšia akú mal.

nic0le
24. jún 2022

Primitívny debil.
Vyzerá to tak, že je s tebou ako z núdze cnosť. Keby si ťa mal vybrať v miestnosti plnej žien, asi by si to nespravil. Proste lepšie niečo ako nič a byť sám.

nyusika
24. jún 2022

@h2 a este si aj rad vypije...hotova vesela kopa, splneny divci sen

elizabet173
24. jún 2022

Ked ti povie, ze si druha najskaredsia, to ti ublizuje nevedomky? Si takto normalna? Povedala by som mu, ze ma najmensieho vtaka, akeho som kedy videla a poslala ho hladat dokonalu. Debila

deti95060810
24. jún 2022

hlupák... vraj nevedome. Až priveľmi dobre vie ako ti ubližuje.
Načo ti je takýto vzťah , nech je žena akákoľvek - väčšia, menšia, s rečovou vadou, s krivými zúbkami ....- muž si nesmie dovoliť ženu uraziť.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
24. jún 2022

Ináč, možno mal len dve baby. V tom prípade si najkrajšia. 😃
Preber sa zo sna, že ti ubližuje nevedomky a kopni ho do prdele.

nyusika
24. jún 2022

@cocolino234 ja toto tiez povazujem za vymyslene.
inak sa hanbim ako pes namiesto autorky.

mandzula
24. jún 2022

Tak ho každý deň pollitrovečkou drž v dobrej nálade a máš po probléme. Inak je to riadny hnup.

nyusika
24. jún 2022

@mandzula a potom ze laska sa neda kupit 😀 😀

melanta
24. jún 2022

To čo sa tu deje, veď to je stále horšie a horšie, je tu stále viac a viac takýchto diskusií. To kde sa liahne toľko prihlúplych žien? To nemôže byť pravda.

nyusika
24. jún 2022

@melanta blizia sa prazdniny, nuda v skole, doma...

acrobaleno
24. jún 2022

@nyusika kiežby...vo svojom okolí irl vidím prekvapivo dosť podobných prípadov. Je to celkom odstrašujúce.

mandzula
24. jún 2022

@melanta MK má jednu obrovskú výhodu - človek zistí, aký má parádny život. 🙂

melanta
24. jún 2022

@nyusika v tom prípade zmením otázku, že to kto a kde liahne toľko prihlúplych detí. Moja dcéra bola v puberte relatívne nie dávno (10 rokov) a neviem si predstaviť, že by sa aj s kamarátkami zabávala týmto spôsobom. Ani žiadne také deti nepoznám, ktoré by sa tak nudili. Asi žijem na inej planéte.

nyusika
24. jún 2022

@melanta tiez som sa cudovala, ale staci, ked citam niektore statusy na FB, pripadne aj tu na stene.
ludia sme rozni, co uz...

bajka16
24. jún 2022

Urazil ťa, dotklo sa ťa to (právom), ale na druhej strane, sa ho snažis obhajovať. "Nevedomky.." "má ma rád.." "je pozorný, milý.." "keď si vypije mi rozpráva.." nie zabudni na tieto táraniny. Chlap takéto veci nepovie iba tak. Všetky dobre vieme, že chlapi si dosť zakladajú na vzhľade ženy. A všetky dobre vieme, ako sa muž chová, keď sa mu žena páči a má o ňu naozaj záujem. Aj ty to vieš. Neklam samú seba.