Nevadí vám tykanie na stránke?

cmulinko
22. aug 2011

Dobry den.Chcela by som sa opytat uzivatelov tohoto fora ci im nevadi bezprostredne tykanie,ked vam niekto pise ci uz do diskusie,alebo pise IP alebo sa informuje ohladom vasho bazariku.Ja osobne som s tym asi takto...do diskusii ci otazok pisem vo forme tykania,ale co sa bazariku tyka,tak vzdy kontaktujem osobu formou vykania.Vela mamiciek mi odpisuje hned tykanim,ale ja moje vykanie nerada menim,lebo mi to pride akosi viac slusne a vhodnejsie 😕

traktor
22. aug 2011

ked pisem do fora tykam..ked mne pisu do ip..tak odpovedam tak, ako sa kto pyta..cize ak mi vykaju vykam, ak tykaju, tak tykám..v bazariku je to tiez tak..aj ked je zaujimave, ze väcsinou aj tie, co mi vo fore tykaju, mi v bazare vykaju....nevadi mi , ked mi niekto tyka..uz som tak zvyknuta.. tu mi to pride take normalne, rodinne..? 😉

pia22
22. aug 2011

V diskusiach sa tu vseobecne tyka, je to osobnejsie a nemam s tym problem, ale v bazari sa komunikuje väcsinou vykanim. Biznis je biznis😉

titkovamiriam
22. aug 2011

na forach vseobecne tykam,este nikto nechcel vykat no ak by niekto chcel tak nieje problem 😉

maca793
30. aug 2011

fora- tykanie
bazár- vykanie

ivett1
31. aug 2011

Ahoj, aj ja v diskusiách tykám (zo začiatku som vykala, ale vyznelo to, akoby som oslovovala všetky mamičky🙂...) V IP komunikujem podľa okolností...tykám, ak mi tykajú a vykám, ak mi vykajú 😉 ....ak píšem správu ja, tak reagujem podľa toho, či sme už s adresátkou na seba "narazili" vo fóre (je predpoklad, že pozná moje meno...), vtedy tykám alebo oslovujem prvý krát a potom vykám...v bazáriku si väčšinou vykáme, ale v poslednej dobe sa aj tu používa viac tykanie... nie je to pravidlo, ale odpovedám tak, ako sa ma pýtajú 😀