Neurobila som skúšku - ako nestresovať pred opravným termínom?

ninusa221
14. jún 2021

Ahojte ani neviem kde začať ale citim sa na nič dnes som mala skúšku...tyžden som sa učila.. posledná skúška reku budem mať pokoj.. ešte sa mi to nestalo... neviem ani prečo pišem ale citim zo seba sklamanie...niesom daka bifľa ale zatial som vždy urobila všetko na 1 krat... opravny mam v pondelok ? Dake rady ako sa nevystresovať ako byť v pohode..?😁 ja som strašny stresman, citlivka a hrozne to prežívam ako to zmeniť?

ewka9
14. jún 2021

@ninusa221 to zamrzí, viem...keď som študovala na VŠ bola som taká istá 🙂🙈určite to na druhý krát zvládneš..ber to tak, že si získala viac času na zopakovanie učiva, prípadne sa niečo ešte doučís🙂raz to muselo prísť..bolo by až neuveriteľné, aby všetko vychádzalo vždy na prvýkrát..skús si dať magnézium alebo si uvar nejaký bylinkový čaj na upokojenie a choď tam s tým, že všetko dobre dopadne 🍀🙏držím palce🤗

ninusa221
autor
14. jún 2021

@ewka9 ďakujem❤️❤️❤️

grandzero9
15. jún 2021

tak teraz si mozes byt ista, ze vies viacej ako si vedela predtym, nenechaj sa nejako rozladit, dokaz ze na to mas, daj si nejaky cajik, urob si dychove cvicenie, to mne velmi pomaha 🙂

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz