Neštartuje mi auto

25. máj 2024

Ahojte Mám taký problém ze niekedy mi auto proste nestartuje v servise im išlo tak nic neurobili ale mne sa na druhý deň zasa nepodarilo naštartovať.. co s tým?

katkaseiner
25. máj 2024

zobrat ho naspäť do servisu

autor
25. máj 2024

@katkaseiner bolo tam 3x z toho raz týždeň a im vždy ide

sun_shine_2020
25. máj 2024

Skus iny servis.
Ake stare je auto? Kedy bola kupovana bateria?

autor
25. máj 2024

@sun_shine_2020 rok 2008 baterka neviem aká je stara ale motor točí

marianeta
25. máj 2024

Benzín, diesel? Môže to byť batéria, ak máš diesel tak zhavice alebo niečo iné, pri benzíne štartér a kopa iných vecí. Motor točí.. čo to znamená? Nastartujes a zhasne ?

autor
25. máj 2024

@marianeta nafta je to točí motor ale nenastartuje na druhý deň naštartuje úplne bez problému

isis234
25. máj 2024

daj to do iného servisu..... možno istič vymenia,,, poradia či treba vymeniť baterku,,skontrolovať i sviečky- vyčistiť...

marianeta
25. máj 2024

Životnosť batérie je tak 5 rokov. Ak jazdis krátke trasy a hlavne v zime treba dobiť. Ak to auto máš viac ako 5 rokov a batériu si ešte nemenila tak asi je načase. Máš štartovanie na tlačítko či klasika otočenie kľúčom? Možno je chyba aj v elektrike.. Ťažko povedať. Asi bude ideálne dať auto do iného servisu.

autor
25. máj 2024

@isis234 nafta predsa sviečky nemá

autor
25. máj 2024

@marianeta nema žiadnu závadu na diagnostiku bolo možno sa mu iba nechce

doriiis
25. máj 2024

Skús dať skontrolovať palivové cerpadlo

autor
25. máj 2024

@doriiis nove

martina398
25. máj 2024

Do autorizovaného servisu

autor
25. máj 2024

@martina398 v tom je aký rozdiel

madeincssr
25. máj 2024

AUTORKA z takehoto popisu ti tu moze pomoct len panboh (a aj ten by potreboval vediet presny model, rocnik, presny motor...) Cize len na fore danej znacky vygoogli dobre (nezavisle) servisy/mechanikov na danu znacku a ak je to tazsie identifikovatelny problem, tak za nim vycestovat kamkolvek (SR a mozno aj Morava).

egonsk
25. máj 2024

preto je dobre mat benzinak, tie by mal vediet zdiagnostikovat aj podnapity duro z prvej otvorenej garaze. 😉 Kazdopadne ako ti povedal madeincssr, bez toho aby si povedala par konkretnych detailov, ti tazko ktokolvek moze dat normalnejsiu radu ako tu, ze navstiv iny servis.

tanyan
25. máj 2024

Prešla som si v minulosti niečím podobným. Ani po rokoch sme nenašli príčinu prečo niekedy naskočil motor a niekedy iba točil štartér. Vedela som po čase, že musím držať štartér až kým motor nenaskočí...
Zaujímavé bolo, že pri nižších teplotách nebol problém. Aj preto mám podozrenie, že tam bol nejaký skrátený kontakt.

isis234
26. máj 2024

@autor teraz som čítala všetky komenty že to je auto na naftu