Nesprávne uvedené meno - nedoručiteľný balík

timejka97
5. jún 2024

Ahojte, pred dvoma týždňami som vrátila balík poštou, prvou triedou na eshop, ale vraj nedostali..teraz mi napadlo, že možno som zle napísala ich názov na balíku, ale ostatné údaje (adresa, Psč) sú uvedené určite správne.. je možné, že kvôli nesprávnemu názvu spoloĉnosti nebol doručiteľný? Bohužiaľ stratila som aj podací lístok😕. Možno mi aspoň príde naspäť na moju adresu?

vyrovnanaosoba
5. jún 2024

@timejka97 išla by som na poštu a keď vieš dátum a čas podania, vyhľadajú a budú mať v systéme ci bol doručený, alebo kde sa nachádza.

zojazoja
5. jún 2024

@timejka97 keby si vedela ako nám komolia názov firmy na balíkoch a vždy dostaneme. Minule prišiel balík aj bez napísaného mesta. Keď nemáš podaci lístok tak nebudeš vedieť ani na pošte ten balík dohladat. Takže bud čakať ze sa ti vráti alebo je niekde stratený a už sa nikdy nevrati😆

zojazoja
5. jún 2024

Alebo áno.. skusit tak ísť na poštu.. neviem..asi záleží aj od mesta a konkrétne od ochotných pracovnicok na poste

maranco
5. jún 2024

@timejka97 nabudúce údaje na balík vyplň cez https://eposta.posta.sk/epodaci-harok/ jednak nestratíš podací lístok a poštovné je lacnejšie o 0.70€.

Treba ísť na poštu ak vieš aspoň dátum a čas kedy si podala nech ti pohľadajú podacie číslo a potom sa dá pozrieť kde je balík.

timejka97
autor
5. jún 2024

@zojazoja tak bohužiaľ nemôžu nájsť bez podacieho lístka...ale naozaj by ma zaujímalo, či nevedeli doručiť kvôli mena eshopu...pomýlila som jedno slovo v ich názve. 😕

simca06022011
5. jún 2024

otazne je ci dorucovali na adresu alebo na postu (rozdiel v tom, ze napr dorucovatel to tam pozna a donesie na firmu aj ked je nazov skomoleny, zatial co na postu ak ide tak naozaj len listok sa nesie a kto vie kde skonci, pripadne aj sam eshop to moze odmietnut = nejaky aktivny zamestnanec, ze to nie je ich balik a niekto sa pomylil). . problem s dorucenim teda moze/nemusi byt... a ano, vrati sa ti ak nebude doruceny. Ak si svoju adresu dala spravne.

Skusila by som zbehnut na tu postu, nech skusia pozriet ak vedia, lebo moze sa stat ze sa balik strati v eshope a nie na poste ;) a nemas si to ako overit

deti95060810
5. jún 2024

ja som zas zle napísala adresu... zásielka mi prišla zas domov.

zojazoja
5. jún 2024

@timejka97 hore jedna uzivatelka pisala, ze ak vie datum a čas podania, ze najdu. asi ma take skusenosti. tak neviem. mne sa to tiez nejak nezda. mozno na mensich postach to tam spravia. ak to je eshop, tak tam asi dorucuju pravidelne nejake baliky a postarka ich pozna. tiez mi je to divne, ze by kvoli tomu nedorucili.

timejka97
autor
5. jún 2024

@simca06022011 do ich poštovej schránky som poslala

simca06022011
5. jún 2024

POBOX?

timejka97
autor
5. jún 2024
simca06022011
5. jún 2024

tak chod na postu a daj si to vyhladat a potom to najdi cez tracking.. kludne to moze byt niekde este na tej dodavacej poste niekde polozene. Nie nahodou bonprix alebo taky niekto?

timejka97
autor
5. jún 2024

@simca06022011 akurát som bola na pošte, bez lístka nepomôžu 😔 nie bonprix, je to malý eshop.

vyrovnanaosoba
5. jún 2024

@zojazoja áno, nájdu to, ak je ochota. Stačí, ak nadiktuje, komu podieľala, kedy a čas. Ja napríklad nikdy nedávam na poste podacie číslo a vydajú mi balík a aj som si párkrát overovali, či balík dorazil na adresu.

zojazoja
5. jún 2024

@timejka97 a kedy vlastne si to posielala späť. Nemôže byť ze to ešte len pôjdu prebrat?

timejka97
autor
5. jún 2024

@zojazoja pred dvoma týždnami, v pondelok. Nie, už som ich kontaktovala a nemajú zásielku

april171
5. jún 2024

@timejka97 pošta zasiela neprebrate zásielky niekam na zbernu poštu, skús sa opýtať na pošte, že kde by to mohlo skončiť.

timejka97
autor
5. jún 2024

@april171 dakujem, skusim