Nespravil som vodičský na prvý pokus

patreskoo
7. jún 2022

Nespravil som vodičský na prvý pokus...test plný počet cvicisko najrýchlejšie ale keď prišla jazda tak som úplne panikaril..totálny stres ..budem mat opravnu jazdu ale bojím sa ze to zas nedam ..zas ma chytí stres ..neviete prosím vás ako si mam s týmto poradiť? Ďakujem

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aknamorka22
7. jún 2022

Ja som žula žuvačky. Cele jazdy a skúšky som prežula :D na druhom pokuse som mala obrovské šťastie a moja jazda trvala len 3 minúty 🙂 držím palce aby si to mal podobné 🙂

andrejka1974
7. jún 2022

Neboj sa určite to dáš ja som tiež prvú nedala a potom už hej aj to policajti pozerali keď som po hlavnej išla 30 a na križovatke som zastala aby z vedľajšej do mňa nenarazili dala som im prednosť a oni že prečo a ja že pre istotu ale dala som to a odvtedy jazdím už vyše 20 rokov bez nehody

patreskoo
autor
7. jún 2022

@martina1985ba haha super napísané 😆 ja som si skúšal hovoriť keď nejde o život, nejde o nič ale ani to mi dáko nepomohlo ..:D ja som bol strašne roztraseny😆

patreskoo
autor
7. jún 2022

@aknamorka22 3 minúty by som bral a ďakujem🙂

patreskoo
autor
7. jún 2022

@andrejka1974 no ja som mal dosť nepríjemného policajta aj to mi to stazilo

ivana.natasha
7. jún 2022

@patreskoo ja som nespravila testy na B vodičák a to som už mala vodičák na T. Čiže som ich už raz spravila a aj tak som dostala proste blok a neurobila. Na opravnom som mala plný počet, ostatné bez problému. Treba to brat ako skúsenosť. Prípadne si zaplatiť viac jázd.

pribinak
7. jún 2022

@patreskoo daj si aspoň 2-3 kondične jazdy, chce to len a len prax.
Netreba sa báť, lebo vystrašený vodič ktiry robí paniku je to najhoršie čo môže byt
Treba mat zdravý rešpekt.
A ešte raz: jazdiť jazdiť jazdiť

patreskoo
autor
7. jún 2022

@pribinak mal som jednu kondicnu, išlo mi to tam úplne v pohode a príde skúška a...

3009
7. jún 2022

@patreskoo Ja som robila vodičák niekedy ešte v 80-tych rokoch, tiež som mala testy za plný počet a jazda bola otras. Jazdu som urobila na tretí pokus. Potom som jazdila cca 25 rokov bez nehody. Treba si zakúpiť ešte jazdy naviac, aby si získal viac zručnosti.

pukina
7. jún 2022

z toho si nic nerob. To ci spravis vodicak na prvy ci druhy raz nikoho nebude zaujimat, toolko je soferov co na prvy raz spravili a nevedia soferovat alebo sa spravaju na ceste ako primitivi. Ja som tiez urobila az na druhy krat kvoli jazde a nemyslim ze to zo mna robi horsiu soferku 😎

pribinak
7. jún 2022

@patreskoo a treba si to upratať v hlave, veď keď jazfis a vieš že ti to ide fajn, tak kľud, a ešte raz kľud.
Aj tŕň policajt kedysi začínal a učil sa a bol na začiatku ako ty.
Porozoravaj sa aj s inštruktorom, mizno ti dá nejakú radu ako to prežiť

janka2501
7. jún 2022

aj dcera tak mala, vsetko urobene a jazda nervy a stres a bola prva, ju nechal 30 minut jazdit, najdlhsie...opravnu jazdu mala o 3 tyzdne, medzitym mala s instruktorom este par jazd, a v den opravnej isla od autoskoly na cvicisko, a isla super, dokonca ju policajt pochvalil, a to bol ten isty...cize mohol vtedy na skuskach,mat zly den aj on, aj moja dcera....

alexka89
7. jún 2022

Všetko je len o sústredenosti....sústrediť sa na značky na zvislé vodorovné ....na hlavnú vedľajšiu cestu ...pozerať do spätných zrkadiel celneho skla nezabúdať dávať smerovku ....proste sa sústrediť ....srat na inštruktora a policajta v aute ..cesta pred tebou je prednejšia

basska_b
7. jún 2022

Mozno bude iny policajt... nervy budes mat, ale nenechaj sa vykolajit. Mysli len na cestu, na premavku, soferuj opatrne a mysli na to, ze vodicak uz mas skoro vo vrecku 🙂
Dobre sa pred tym najedz, daj si to, co ti pomaha... cokolada, kava, zuvacka...

andrejka1974
7. jún 2022

@patreskoo ja som mala tých najhorších sám to vravel ten z autoškoly vyhodili vtedy skoro vsetkych

patreskoo
autor
6. júl 2022

Dnes na druhý pokus som to zvládol 😅

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patreskoo
autor
7. júl 2022

@martina1985ba ďakujem a áno, konečne to mam za sebou,obrovská úľava a na to obiehanie som si už dako zvykol počas autoškoly ale keď budem jazdiť sám je to iné