Nespoľahlivá pani andyka144

fergiem
15. aug 2012

Poprosím všetkých kto kupoval veci a zaplatil na účet v banke pre túto pani aby sa ozval. Kolko zaslal penazí a do akej banky sumu poslal. Bude sa to riešit tresným oznámením a preto bude dobré ak sem napíšu IBA tí ktorých sa to týka. Dakujem

ivka0412
15. aug 2012

Ja som si objednala u nej tovar za 5eur ešte 4.8 mi posledný krát mi písala a že hneď posiela.číslo účtu: 8813849112 vúb
A ani tovar ani peniaze...Keď vedela, že bude hospitalizovaná nemala ľuďom písať nech posielajú peniaze. Je to voči nám nefer...Ďakujem.. 😠

magnetkalrrs
15. aug 2012

ahoj, aj mna taha predavajuca andyka144 za nos uz od konca juna! Stale same vyhovorky, tovar a ani eura nemam! Je to spekulantka!

soleil33
15. aug 2012

Ahoj, zaslala som 9,30 za autíčko na diaľkové ovládanie v prvej polovici júla. Autíčko ďalej ponúka !!! Ani tovar ani peniaze nezaslala.

fergiem
autor
16. aug 2012

Ja som jej zaslala 6 euro 7.Júla na účet vo VUB banke za tričko/tielko New Yorker s velkým ananásom na prednej čast. Bola som druhá záujemkina tak dúfam že nepredala to isté tričko 2 krát lebo ja ho od nej nemám a ani peniaze naspet a ani žiadna dalšia odpoved kedy ho odošle ☹

martinkamm
16. aug 2012

ja som posielala 28.7. sice len 2,10 za disney kabelku na č.účtu 4010101735 csob ale uz sa mi viac neozvala ani nic

martinkamm
16. aug 2012

ani mi nenapisala ci tovar odoslala vobec uz alebo nie!!!!podla mna nieje to fer od nej nulova komunikacia ked jej pridu peniaze na ucet!

ivka0412
21. aug 2012

Už sa niekomu ozvala táto pani?Ja som písala presne tak ako mi napísal Hirjak a už je to 5dní a nič. Písali ste aj vy?Pekný dník

martinkamm
28. aug 2012

@ivka0412 ja osm pisala pred mesiacom!!!a nic doteraz sa ani neozvala a nemame ani tovar ani peniaze

mam33
6. sep 2012

☹ ☹ ☹ Mila FERGIEM - Marcela Mlynarovicova pisete tu o nespolahlivosti a sama na bazare zavadzate !!! Poslali ste mi tricko o ktorom uvadate ze je NOVE nenosene a dieru na prsiach co ste zasili ste uz dako nespomenuli .
Na fotoblogu som nasla dalsie dve mamicky co ste ich oklamali o stave tovaru a hrate mrtveho chrobaaaka . ☹ ☹ ☹ ☹

mam33
6. sep 2012

zle som uviedla meno Marcela Mlynarcikova toto meno je aj na ciernej listine . Jasne moze ist aj len ho zhodu mien ale nech kazdy posudi sam . 😒 😒 😒

ankaba
25. mar 2013

@fergiem vidim, ze uz tu viaceri rieslili uzivatelku andyka144, ale nadalej pokracuje v svojej povodnej cinnosti - vyberat peniaze od ludi a tovar nezasielat.
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

ankaba
27. mar 2013

Ahojte, takze sa opat po case riesi andyka144. Chcem urobit taky prehlad, kolko nas je a co je na riesenie. Prosim prihlaste sa sem, kto dalsi.
Zatial su poskodene a admin by mal riesit priamo s andyka144:
@ankaba
@kgm
@vyhodnynakup
@miriam35
@benne
@jerrik
a co som este nasla, ze su poskodene, ale neviem ci sa to uz medzitym poriesilo alebo nie (ale prosim vy, potvrdte aby admin vedel, ze nas je este viac)
@ivka0412
@magnetkalrrs
@soleil33
@martinkamm
@martaorava
@tina121212
@milanakascakova
@ivka0412

ivka0412
27. mar 2013

@ankaba Mne nakoniec dosli veci ale v katastrofalnom stave a po strašnom dlhom čakaný..Bola som v kontakte s adminom. 😠

ivka0412
27. mar 2013

@ankaba Teraz som pozrela jej profil..tak to je vrchol!!!!Mne tvrdila, že prišla o manžela že zomrel a že prisla o babo a bla bla rozprávky..teraz ma tam asi manželovu fotku a že čaka babo..Ciganka na 1!!! Neje to po prvý krát čo to urobila..Neviem prečo ju admin neda hed..ale ona by aj tak sa zaregistrovala pod inym menom..

ankaba
27. mar 2013

@ivka0412 vcera mala este iny profil, ale po tejto diskusii (skoda, ze uz su tam niektore prispevky vymazane):
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/
z vecera do rana zmenila cely svoj zivot 🙂

ankaba
27. mar 2013

@ivka0412 manzel sa jej zabil. Vraj pred dvoma mesiacmi, ale niektorym tvrdila ze pred rokom. A kedze niektore baliky, ktore neboli kupujucim dorucene nosil na postu manzel, bolo treba zmenit profil. Ale uviedla to na spravnu mieru, kedze manzel je mrtvy, toto je priatel a budu sa brat. A zrazu je v 22t. tehotenstva... no comment. Ale vcera este nebola. Ked budete mat cas a chcete si precitat telenovelu, tak mozete kliknut na ten link 🙂

milanakascakova
27. mar 2013

@ankaba Takze ku mne - pani andyka144 mi predala zavinovačku - ja som uhradila hned a ona odpisala ze posiela... Cakala som - cakala - velmi dlho a nevedela som co sa deje. Prichadzali veci ktore som kupila davno po nej. Tak som nevedela co sa deje. Pisala som jej spravy a stale ziadna odpoved. Tak som jej do hodnotka teda napisala ze mi nic neprislo - jej odpoved - zavinovacka je na ceste a co chcem ked mi ho zasla obycajne. Az potom som si vsimla ze balik odoslany az po mojom hodnoteni - zavinovačka bola spinava - od hliny, mala flak, ktory sa nedal vyprat - zabalena otras. Teraz mi prisla sprava ze mam vymazat hodnotenie, ked mi zavinovačka prisla - Takze tak asi tak - maximalna nespokojnost. Ziadna reakcia na moje spravy, opis stavu predavanej veci - nezodpovedal realite, maxi. zle jednanie s kupujucimi. Co dodat - skoda ze som si nepozrela jej hodnotenia - uz takuto chybu neurobim MILI

milanakascakova
27. mar 2013

@ankaba - no des - to co za osobu 😀

ankaba
27. mar 2013

@milanakascakova Dakujem za info. Ja som sa tiez pri nej poucila. A ked to tak citam, tak mozno lepsie, ze mi neposlala nic, ako nieco take ako opisujes. Ja som si povedala, ze ona tu musi skoncit - len aby aj admini boli mne nakloneni. Uz to riesia, ale super, ze si napisala. Je dobre vediet o kazdej jednej skusenosti s nou - aby admini zakrocili razne a nie iba nejakym dohovorom.

ivka0412
27. mar 2013

@ankaba Teraz som to čítala..Tak fakt telenovela..inač by si za krátky čas po smrti manžela si nasla priatela a čakala s nim dieta..zaujimavé..Už vám poslala peniaze?

ankaba
27. mar 2013

@ivka0412 neposlala, ani neposle. Ale to nevadi. Jej treba hlavne zatrhnut tuto cinnost, len neviem, ci sa to podari. A ak mate cas, je tam toho veeeela stran a tak ako budete citat, tak sa postupne dostanete aj k zabave (aj ked to cele vo svojej podstate je smutne). Takze prelistujte dalej...

ankaba
27. mar 2013

informujem Vas o zmene statusu mojho pripadu. Dnes mi bola dorucena zasielka od pani @andyka144.
blizsie info ohladom zasielky:
po mojich urgenciach ste mi napisali:
Predajca (andyka144) - 15. marca o 14:59
Ano je odoslany
Poslali ste to prvou triedou. Na obalke je datum 20 marca, alebo 26 marca (to nie som si ista - nie je to dobre citatelne), ale to nic na veci nemeni, ze to nebolo poslane pred 15.marcom.
Az teraz si uvedomujem, ze by bolo lepsie, keby mi radsej nic neposlete. Lebo po otvoreni zasielky, uvideni tovaru a precitani Vasho listu som sa prvy krat skutocne vytocila. Aj ked sa mi ospravedlnujete, ze nie su puzzle kompletne - to by som este neriesila, ale ze ste mi poslali taky spinavy tovar - tak to ma vytocilo. A to dovolite svojej dcere hrat sa na takychto spinavych puzzle? Som fakt zhrozena. No nic, je cas ukoncit nasu spolocnu komunikaciu. Vraj mi vratite peniazky, kedze nie su puzzle kompletne. Prosim, nic mi nevracajte, len sa uz zacnite spravat ako dospela zena. Vazte si, ze mate zdravu dceru, ze vy ste zdrava a potom si zacnete vazit zivot a ludi okolo Vas. Ja to fakt nemyslim zle. Iba Vam chcem povedat, ze cesta, ktorou ste sa vybrali - nie je spravna.
Ale je to Vas zivot - ak si myslite, ze to co robite je spravne - je to len na Vas.

sanym
27. mar 2013

@ankaba 😠 Muselo to byť poslané 26. 3., zásielka 1.tr. má lehotu dodania D+1, čiže je dodaná na druhý deň po odoslaní. Čo je ale najhoršie, ona si to asi sama neuvedomuje čo robí a považuje to za kóšer jednanie.

ankaba
27. mar 2013

@sanym aj ja myslim, ze to na poste nedomrvili, len nie je to jednojednoznacne, tak aby ma zasa nezacala osocovat, lebo pri nej nikdy nevies 🙂

elisskah
27. mar 2013

@ankaba ja myslim, ze aj keby poposielala vsetko co v skutocnosti neposlala, tak uz nic nenapravi. Su bohuzial aj takyto ludia, co ziju vo svete svojej fantazie, kde sa uz samy stracaju, lebo kazda loz casom cloveka dobehne a ona klame nonstop, tak uz ani nevie komu co hovori a aky zivot vlastne zije. Smrt manzela, choroba dietata, tehotenstvo je podla mna dalsi vymysel....atd. To je proste choroba, notoricka klamarka. Rada by som si precitala jej komunikaciu s adminmi co ju teraz riesia, ze ake bludy zas im vypisuje. 🙂 Ja by som ju blokla hned.

sny
27. mar 2013

@ankaba to akože fakt?veď prilož foto ako to od cigánky vyzerá a odfoť ten list..čo ti písala?To fakt ju tak dlho riešia a nikto ju nestopol?tak dávať si bacha na takéto podvodníčky a z ďaleka ich obchádzať!!!Hanba im aj celému koňu,keď to dovolí

peterva
27. mar 2013

@ankaba no a mne co pise do IP mam dost a posledna sprava bola teraz sa kazdy dozvie kto si ty chces sa zahrat.No ja uz ju roztrhnem ako zabu . 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ankaba
27. mar 2013

@sny ja som to vyhodila do smetiaka radsej. Nech mi to ide z oci. Len co by som sa narobila pri tom umyvani a dezinfikovani a este by mi to islo na nervy keby sa mam na to pozerat po tomto vsetkom...

peterva
27. mar 2013

@sny tak teraz som sa dozvedela ze blazon som ja .Ze vsetci budu vediet na MK ze som bola liecena v blazinci. 😀 😀 😀 to sa ,ale mam 😀