Nespokojnosť s SPS kuriérskou službou

dada13288
25. apr 2022

Ahojte, mate skusenosti s SPS sluzbami. Ako balik mam objednany uz od 10.4 a nie su mi schopni ho dorucit. Podla sledovania balika na ich stranke sa balik nachadza v depe uz od 12.4. Od tohto dna ma nikto nekontaktoval s dorucenim, ani nejaka informacia, ze by sa nieco malo stat baliku. Balik obsahoval aj 3x 200 ml stavy, tak ci nahodou sa to nerozbilo. Na telefonne cislo 5 miestne platene nereaguju, na email tiez nie. Chvalabohu je tam dobierka, pisala som aj firme, v ktorej som objednavala, ale tiez sa mi este neozvali. Kde mam balik zhanat ? V depe v priamo ?

diaalex
25. apr 2022

@dada13288 ja by som volala do SPS a operátora žiadala

dori2
25. apr 2022

@dada13288 u nas chodi skvely kurier- niekedy je v praci skor ako ja (davam si tam dorucit), je mily ochotny a vdaka nemu mam sps ako top kuriersku spolocnost 🙂

simsalabim
25. apr 2022

U mna tiez je SPS top! Ale raz sa mi stalo, ze balik visel asi tyzden... zatulal sa v depe.

miskamicha
25. apr 2022

@dada13288 ku mne chodi vzdybrovnaky kurier velmi mily. Ked sa mi snazi dovolat sa a nedviham tak prehodi balik cez plot /som uz s nim tak dohodnuta/. Zatial maximalna spokojnost,vzdy vsetko prislo tak ako malo.

danielahamar
25. apr 2022

Volať dondepy, kde balík je a tam povedia co ďalej, kľudne tam môžete aj ísť, ak by ste mali cestu.

dada13288
autor
25. apr 2022

Dakujem, zostava uz len ist priamo do depa... Nedvihaju mi telefon uz tyzden alebo je obsadene. Ja s kurierom nemam problem, prvykrat sa mi nieco take stalo, ze ja zhanam balicek. Podla recenzii na googli sa to deje ale casto :( alebo len nase depo je take zacarovane ..

danielahamar
25. apr 2022

@dada13288 áno, deje sa to casto

trendyy
25. apr 2022

@dada13288 ja by som si asi tovar objednala nanovo a nech si firma ho naháňa odkial si objednavala...ved oni maju tiez zavazky dokedy ti tovar dorucit mali

jaond19
9. aug 2024

Mate prosim niekto skusenost so SPS balikovo ze po otvoreni boxu v nom balik nebol?? Kontaktovala som ich formularom, nakolko odpovedia az po vikende, tak chcem aspon zistit dake info ci mam sancu sa k veciam este dopatrat....