Neseriózna janka91281

andalika
13. okt 2017

Stalo sa mi...
Zial drzost niektorych predavajucich, zda sa, nema hranic!
S dotycnou sme sa dohodli na vymene. Moje 5ks dvd za pyzamko pre maleho. Nakolko moj tovar bol drahsi ako jej, mala mi financny rozdiel poslat v balicku ako sama navrhla. Prislo mi pyzamo s flakom, foto prikladam. Ani peniaze neposlala, pricom sa vobec neunuvala ma o tom informovat (kym boli balicky na ceste sme spolu este komunikovali). Asi si viete predstavit moje rozcarovanie po obdrzani balika! Problem je, ze dotycna sa tvari, ze sa nic nedeje a ze s vanishom ten flak bez problemov odstranim. Vanish nepouzivam a navyse nie som povinna odstranovat flaky na jej tovare. Na stav pyzama som sa samozrejme vopred pytala. Ziadala som ju o financnu kompenzaciu stavu pyzama, nepristupila na to. Navela sme sa dohodli, ze si veci vratime. Doteraz nemam ani svoje dvd a ani uhradeny rozdiel v cene!!! Nechce mi dvd vratit, kym jej nevratim pyzamo. Z takychto ludi mi je na zvracanie! Nazor si urobte sami

nelinka2009
13. okt 2017

@andalika mas poucenie nevymienat a poslat bud na dobierku s postovnym vopred, ale az po prevode na ucet

andalika
autor
13. okt 2017

@nelinka2009 velke ponaucenie.

andalika
autor
13. okt 2017
nelinka2009
13. okt 2017

@andalika chvala Bohu... Esteze su to len dvd a nic hodnotnejsie

andalika
autor
13. okt 2017

@nelinka2009 to ano. Ide vsak o princip. Ja by som sa hanbila niekomu poslat flakatu vec a neupozornit na to. Riadila som sa aj hodnoteniami. Ma ich vela pozitivnych, nechapem ci jej stoji za to si takto znicit reputaciu. O tom flaku vedela. Na stav som sa pytala. Myslela som si, ze na koniku su seriozny ludia. Ved sme tu vacsina mamy. Neviem ako by sa jej pacilo keby som poslala poskodene dvd a tvarila sa ze si ich ma specialnou pastou vylestit.

andalika
autor
13. okt 2017

@nelinka2009 dotycna ma dokonca stanovisko admina, tak fakt nechapem o co jej ide

xxxxxnnnnn
16. okt 2017

Ahoj, postupuj prosím nasledovne https://www.modrykonik.sk/help/#cat-buysell-pro...