Nesedí mi lak na nechty

misskate1
13. júl 2014

Baby, kupila som si 2 laky rovnakej znacky. Jeden sedi dobre, som lakovala mame malicky, sebe nechty na nohach a vsetko ok, ale druhy mi vobec nesedi. Nalakovala som si nechty na rukach, rozchadza sa, nezlieva sa. Ked prejdem su vidiet stopy po stetinach. Neprekryje mi necht. Zostane flakaty. Skusala som druhu vrstvu, nepomohlo. Odlakovala som, vylestila som si nechty a nic. Nejake rady?

kiki68
13. júl 2014

nic,asi vadny lak,ked su dva rovnakej znacky a jeden krasne kryje,druhy nie. Je to len rychloschnuci akrylat a ten sa vplyvom napr. nespravneho skladovania v sklade moze tiez nejako zrazit, alebo oddelit atd. Ja robim s akrylatmi po trosku inej stranke nez lakovanie nechtov,ale princip to ma rovnaky,len clovek to patle na nechty,ja na platno. Isla by som ak mas blocek to reklamovat,nech vymenia za novy kus.

misskate1
autor
14. júl 2014

Tak to si ma moc nepotešila :( stal 10 eur len dúfam, že mi ho vymenia, čo si ale nemyslím, neviem či mi uznajú ten dôvod :(

kiki68
14. júl 2014

no tak dones obidva laky, ukaz ten jeden,ako krasne kryje necht, ten druhy co robi a hadam im to musi byt jasne.Za pokus nic nedas,hlavne blocek od toho musis mat...

misskate1
autor
14. júl 2014

@kiki68 uz som pisala do DM ci mi vymenia kus za kus a povedali, ze nie je problem. Dokonca mi napisali, ked nahodou predavacka nebude suhlasit, tak jej mam povedat, ze marketingove oddelenie to schvalilo. Dnes vecer tam idem. Dakujem moc za radu, fakt by ma nenapadlo, ze pojdem reklamovat lak na nechty. Som mysela, ze mam nejake chybne nechty alebo ze som velky amater :D No prave som si nalakovala jeden necht tym druhym a hned je to rozdiel :D

livi
14. júl 2014

nehnevaj sa, ale kvôli tomuto zakladať tému?? je tu kopec tém a skupín o kozmetike, no strašný problém si to nájsť 😝

misskate1
autor
15. júl 2014

@livi no strasny problem byt mila

livi
15. júl 2014

@misskate1 tak prepáč, tvoj problém je tak veľký, že potrebuje samostatnú tému...ty vole 😝 😝 no comment

misskate1
autor
15. júl 2014

@livi no tak nekomentuj

radpp
29. mar 2015

Ja som si tiež zakúpila v DM lak na nechty propagovanej značky V dámskom klube On. . A je otrasny tiež ho chcem reklamovať. Veľmi ma sklamali. Dúfam, že mi ho zreklamuju. Dakujem za diskusiu.

radpp
29. mar 2015

Ja som si tiež zakúpila v DM lak na nechty propagovanej značky V dámskom klube Orl... . A je otrasny tiež ho chcem reklamovať. Veľmi ma sklamali. Dúfam, že mi ho zreklamuju. Dakujem za diskusiu.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz