Neprišla mi zásielka, ani platba sa mi späť nevrátila

michovka
2. jún 2017

Dobry den, chcela by som poradit ako mam postupovat,u predajkyni zagra1 zaplatila som u nej 11,70€ za tovar, ktory som si dala poslat doporucenou postou, je tomu 3-tyzdne, neprisla mi ani zasielka-pisala, ze stratila podaci listok od zasielky, a platbu mi doposial neposlala spat, viackrat som jej pisala, odpovedala ze posle a doteraz nic. Co mam robit ako mam postupovat, poradte mi prosim?dakujem Martina

1anonym9
2. jún 2017

@michovka mozes to riesita aj cez policiu, ako priestupok. Mozno ked je podvedenych viac tak sa to bude riesit ako trestny cin.

Otazka je ci sa ti to za 12 eur oplati.

michovka
autor
2. jún 2017

@1anonym9 a nahodou neda sa to riesit aj tu napriklad, ze by jej zrusili predaj, len v kontaktoch nie je uvedena konkretna adresa-email, kde napisat adminovi, spravcovi modreho konika. Dakujem Martina

butyha
3. jún 2017

@michovka ahoj, skus konktaktovat @srdiecko4u - istotne poradi v ramci moznosti co s tym

janinah
3. jún 2017

môžeš ju pridať do skupiny podvodníčok na MK,aby si varovala slušných ľudí
https://www.modrykonik.sk/group/9629/

janinah
3. jún 2017

@michovka
@michovka tiež si myslím,že podvodníkom by mali bez milosti zrušiť celý bazár,ale priamo napíšem,že admini tu sú slabota,je to tu samá reklama a problémy neveľmi riešia...a hlavne by im mali zamedziť vstup na MK pod iným nickom,to by sa technicky malo dať

michovka
autor
3. jún 2017

Dakujem napisem.