Nepríjemný zážitok

24. máj 2024

Okolo obeda v najväčšej horúčave som išla vedľa nákupného centra. Pred vchodom bola žena asi 25 ročná s 2 malými deťmi, jedno tak 2 a pol, druhé ledva chodilo. Oblečenie mali čisté ale nie najnovšie. Prosila ľudí aby jej deťom kúpili jesť. Zobrakov nepodporujem ale doba je zlá a tých detičiek mi bolo ľúto. Šla som do potravín a kúpila zopár základných veci. V rade pri pokladni som googlila kde je najbližšie krízové centrum. Vyšla z obchodu a jej nikde. Skúsila som ju hľadať až som ju zbadala na parkovisku. Ona aj deti stali pri veľkom drahom aute v spoločnosti obtlstleho vysokého chlapa. Nerozumela som o čom sa rozprávajú ani som nemala chuť ísť k nim lebo sa hádali ale bolo jasné že sa poznajú. Áno som sprostá a naletela som. Ale neviem prestať myslieť prečo ta žena ostáva s takým hovädom čo takto hnusne zneužíva ju aj deti a nechá malé bábätko v najväčšej horúčave na rozpálenom chodníku pred obchodným centrom. Dá sa s tým vôbec dačo robiť?

januska12323
24. máj 2024

Áno dá sa na to vykašľať a žiť si ďalej

pribinak
24. máj 2024

Áno dá, volať 158 že žena zobre s malými deťmi jedlo

animus
24. máj 2024

Ten muž nemusel byť jej partner, v mestách (hlavne veľkých, stretla som sa stým v BA) sú organizované skupiny, ktoré nútia žobrať iných ľudí a potom im tie vyžobrane peniaze berú. Tá žena nemusela byť ani našej národnosti. Najčastejšie nato zneužívajú ľudí, ktorých nalakaju do našej krajiny na lepšiu prácu.

petulda333
24. máj 2024

Lebo robit nechcu a radsej zobru. Klasika

pribinak
24. máj 2024

@petulda333 nemusí to tak byt. Mnohe ženy si nevedia dať rady v živote sú emocionálne závislé a týrané
Je tu kopec cudzincov, môže byt že sem bola zavlečena a takto musí pracovať
Môže byt, že je retardovana, vydierania, manipulovala, bita, ……ale môže byt aj tvoja varianta

beata_k
24. máj 2024

To bol jej sef. Zrejme dostala zdrba, ze malo vyzobrala. Ty si si fakt myslela, ze je to jej muz?

vyrovnanaosoba
24. máj 2024

Volať 158 a povedať co sa stalo. Možno by stihli prísť, možno nie. Ale aspoň by si skúsila pomôcť

beata_k
24. máj 2024

@vyrovnanaosoba Hej a ciganecka by doma dostala riadnu po papuli.

pribinak
24. máj 2024

@beata_k nemusí vypovedat ciganecka, ak je ten čo ju pasie blízka osoba
Vypovedat môžeš aj ty ako svedok

A ciganecka zrejme dostáva po papuli často ak prinesie malo. Možno by ocenila že jej niekto pomohol

petulda333
24. máj 2024

@pribinak no,ja pisem z vlastnych skusenosti. Co som zazila a videla ja

beata_k
24. máj 2024

@pribinak Dobre vieme ako to u nich chodi. Je to uzavreta komunita s vlastnymi pravidlami do, ktorych gadzov nic nie je.

pribinak
24. máj 2024

@beata_k ale je !!!

Inak nevšimla som si, že autorka by napísala že to bolo Rómka …..kde je tato info v texte ?

beata_k
24. máj 2024

@pribinak Pravda, nepise to. Ale zvacsa sa takto zivia ony

pribinak
24. máj 2024

@beata_k v ba je kopec cudzincov a bežne sú to organizovaní Rumuni Bulhari moldavci a iné balkánske národy

Naši romovia už asi ani nie. Ti objavili caro sobášov

beata_k
24. máj 2024
kitycat
24. máj 2024

Ja som sla teraz vecer este kupit pecivo do kaviarne a po ceste putika a tam pri stole rodina, jeden 5 rocny na stolicke, maly 2 rocny v kociku, matka rozpravala ako chlap, popolnik plny otras...

Deti mi bolo velmi luto

judar
24. máj 2024

Najlepsie je sa do takychto zebrakov nestarat a nic im nedavat lebo niektori su doslova schopni cloveka napadnut za peniaze

marianarem
24. máj 2024

@judar No moja sestra raz este ako studentka prispela zobrakovi, bola to bankovka, nie minca a zo studentskych penazi...A dostala vynadane, ze tak malo.🙈

lalenka33
24. máj 2024

Kde na Slovensku boli dnes horúčavy a rozpálený chodník?

babkaland
24. máj 2024

Jedného času Kristína Kövešová riešila takéto reportáže. Tá sa nebojí, vedela im ísť pod kožu. Ale zákon je na nich prikrátky. To už viac dosiahli investigatívni novinári, ale akosi s tým prestali a je okolo toho ticho.

jana005
24. máj 2024

@lalenka33 napríklad v Košiciach.
Až do tretej - štvrtej bolo poriadne horúco.
A potom bola poriadna búrka

lalenka33
24. máj 2024

@jana005 až tak horúco, že bol rozpálený asfalt? Fakt sa len pýtam, lebo predpoveď dávala tak 25 stupňov a ro niesú extra horúčavy a rozpálený asfalt. U nás celý týždeň prší, denne.
Prípady, ktoré autorka popisuje poznám, zažila som. Hlavne u rumuniek, bulhariek atď , len ma zaujímalo, kde bolo tak teplo lebo u nás dážď a dlhé oblečenie už druhý týždeň.

jana005
25. máj 2024

@lalenka33 neviem, či bol rozpálený asfalt, ale bolo poriadne horúco.
Na kraťasy a tričko na ramienka.
A potom búrka.
U nás na východe vidíš takto bežne zobrať rómky s deťmi, aj úplne maličkými

realny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz