Nepríjemný sen

bianka...
10. okt 2015

Snival sa mi neprijemny sen s hadom. S manzelom sme isli do vody a ja som isla uz pomay von,plavala som. V tom taky hruby zeleny had bol velmi rychly a plaval cielene ku mne ustipol ma a plaval inde.Mal take hnusne ostre zuby. Manzel mi rychlo stiahol ruku aby mi jed nesiel dalej do tela.Tak neprijemny sen. Pred par dnami sme zistili ze som tehotna.Tesime sa...no tento sen :(
Vcera sa mi zas snivalo s potkanmi, ze sme ich z manzelom vela videli. A potom zas s mojimi rodicmi, ze me stali pri truhle mojho starkeho...ktory ozival... (z neho vytekala taka tekutina)
Ja som ho v zivote nevidela, len na fotke.
Moze to nieci znamenat...tie sny neboli prijemne :(

gabriela255
10. okt 2015

Znamená to, že si v emocionálnom strese. Zistili ste, že budete rodičia, a i keď to človek plánuje, vždy je to šok. Veľa emócií. Tým, že na tie sny ešte aj myslíš po celý deň, ti k lepším snom v noci veru nepomôže 🙂 Ja keď som bola tehotná, tak mi v noci popod kožu bábo cestovalo po celom tele :D A veru mohlo to niečo znamenať, teraz naozaj v noci po mne cestuje :D :D :D

bonaqa2013
10. okt 2015

had - choroba.
Sny sú odrazom našej psychiky. Neprežívaš vačšie stresy? Ja napr. áno, ale mne zomrela ani nie pred mesiacom nečakane mama takže som psychicky odpísaná.
Skús si kúpiť homeopatiká na ukľudnenie Sedatív PC- to môžeš, alebo aj Magnézium. Sedatív si daj pred spaním resp. sa opýtaj v lekárni ako sa to užíva.

luckak94
10. okt 2015

Mne sa tiež od začiatku tehotenstva snívajú všelijaké divné sny. Ale to s tými potkanmi sa snívalo aj mne. Lenže ja som bola sama ale tiež som ich videla strašne veľa. A aj mne sa snívalo s mojím starkým. On je 7 rokov po smrti a snívalo sa mi, že som ho zobrala na prechádzku ale stále sa mi strácal a musela som ho hľadať po meste a keď som ho našla, o chvíľu sa mi zas stratil.
A chápem tvoje nepríjemné pocity. Mne sa pred troma týždňami do rána snívalo, že som krvácala a musela som ísť ku gyn. Lenže dovtedy som takýmto snom neprikladala žiadnu rolu. Väčšinou som sa ráno pousmiala že čo za sprostosť sa mi to snívalo a išla som ďalej. Lenže ten večer som naozaj začala špiniť a to boli len šoky..... Chvala bohu bolo všetko v poriadku.
Ale aj tak sa snažím brať také sny s rezervou. Lebo ja napr. viem že som pod istým stresom a preto tie hovadiny.... 🙂 takže sa ráno len s manželom zasmejte a nerieš 🙂 teraz je hlavné, aby sme boli v psychickej pohode 🙂

tjaden
10. okt 2015

@bianka... ahoj mne sa od začiatku tehu snívali divné sny, no hlavnú rolu hrali buď zombíci alebo výška :D ak som nebola okusovaná za živa tak som nemala prácu do školy a hrozilo mi, že sa nedostanem do ďalšieho ročníka, a boli neskutočne reálne, ráno mi aj 5min trvalo kým mi došlo, že to nie je pravda raz som bláznivo schytila mobil pre boha! je deväť hodín! zmeškala som hodinu na ktorej som to mala odovzdať! a potom...šak ja už nechodím do školy...

julia1717
10. okt 2015

@bianka... V tehotenstve sa snívajú často divné sny, asi vplyvom hormonov.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianka...
autor
17. okt 2015

Dievcata,vcera som zacala krvacat a zistili mimomaternicove tehotenstvo. Takze ten sen...nieco znamenal... ☹ predvidal?