Nepríjemný predajca auta

9. jún 2024

Už dlhšie riešime kúpu auta.. písala som si s jedným pánom vsetko vyzeralo super mali sme prísť na obhliadku a nakoniec sme zistiii že auto 3x burane .. vraj kvôli oklamaniu poisťovni 😹 hneď som si prestala s ním písať… no ozval sa znovu a dal ešte nižšiu cenu a vraj tie 3 buracky neboli vážne len nejaké škrabance… že auto burane reálne ani nebolo .. tak že prídeme ho aspoň pozrieť no nedalo sa mi v jeden deň čo sme sa dohodli a dnes sme mali jednu obhliadku auta a o 18:00 sme mali prísť pozrieť toto jeho auto.. akurát som mu napísala že sme mali ešte pred ním jednu obhliadku a definitívne berieme to… pan sa urazil napísal že nekomentuje a že nám určite auto nepreda.. zostal veľmi neprijemny…. Príde vám normálne takéto správanie? Snáď sa ja rozhodnem aké auto si kúpim a za to že jemu to tlači s predajom ja nemôžem

janai1
9. jún 2024

Ze sa s ním vôbec otravuješ. Zablokovat a vybavené

really8
9. jún 2024

Stalo sa mi nieco podobne len s kocikom. Mala som dohodnute ze prideme pozriet vtedy a vtedy ale vzali sme rovno prvy ktory sme boli pozriet pred nim. Pani sa urazila ze tak akoze fakt uzasne ze som ju zdrzovala a ze kvoli mne cely kocik cistila. Bolo minto v tej moment neprijemne ale teraz si poviem ze to bola krava. Povedz si to iste a chod dalej. Ze ste to auto nevzali bolo najlepsie rozhodnutie.

gemerka17
9. jún 2024

Neriesit, otvoriť vínko, dať čokoládu, koláč, ísť na zmrzlinu a skákať od radosti, že si od toho pána nič nekupila. Buh vi co by to bolo, keď tak klame a zavádza a správanie nula bodov. Pravdepodobne si si usetrila kopec problemov do budúcnosti. Tešte sa, že budete mať nové auto.

pribinak
9. jún 2024

Že ešte mal tu drzosť byt arogantný potom čo klamal. Vôbec by som sa s ním nezaoberala, zablokovať a hotovov

rozculena
9. jún 2024

ja nechápem,čo sú ľudia schopní riešiť na koňovi........ale aspoň mám čo čítať😂

19martina85
10. jún 2024

Veď ste kúpila iné tak načo to vôbec riešite? Vôbec by som sa tým nezaoberala.

purple_wolf
11. jún 2024

kokos co moralizujes ... poslal ta do prdele tak to neries ... naozaj nepochopim preco sa zamyslas nad chovanim ludi v tomto svete a preco mas potrebu sa vyplakavat na nete

30katrusa40
11. jún 2024

V prvom rade zavolám a nepíšem keď zháňam auto jedna je do telefónu veľa napovie. Potom si vyžiadal vin číslo a overíme cez cebia. Prípadne cez iný portál ale cebiu máme overenú. Keď tam nájdem niečo čo sa mi nezdá len zavolám že o auto už nemám záujem. rýchli proces a máš vybavené a rozhodnuté za pár chvíľ či pokračuješ v jednaní o aute.

autor
11. jún 2024

@30katrusa40 úplne ako prvé sme volali… pan strašne milý, veľký sympatak hovorím si super… vin som samozrejme overila a 3 škodové udalosti a na auto existuje leasing.. pozerám že aha dobre 🤣 píšem mu že nemáme o auto záujem a už začal byt nepríjemný že sme to asi zle pochopili že leasing je vyplatený a škodové udalosti boli s drahými autami kvôli oklamaniu poisťovni že reálne autu dokopy nič nebolo.. no toto som ešte nepočula sa priznám

30katrusa40
11. jún 2024

To už by som ho zrušila hneď. Obabral poisťovňu zrejme chcel niečo nasit aj na vás. S takými radšej pokoj. Ešteže ste tam ozaj nešli.

autor
11. jún 2024

@30katrusa40 to majiteľ pred ním.. tento čo nám to chcel predať vraj pred kúpou zisťoval ako to bolo a vraj aj volal do servisu kde to auto opravovali po tých škodovych udialostiach a aj tam mu to vraj potvrdili že sa im to zdalo ako našité na poisťovňu

margotka17
12. jún 2024

Za svoje peniaze si môžeš kúpiť ktorékoľvek auto, aké len ty chces. Pana nerieš. Veľa šťastných kilometrov prajem.