Neprevzatie tovaru z tchibo.sk

4. nov 2022

Ahojte, objednala som si bundu z tchiba, no dnes mi padla do oka iná, ktorú som si kúpila. Neviete, či sa dá niekde zrusit objednávka? Alebo stane sa niečo, ak tovar neprevezme od kuriéra? Nebudu od mňa vymáhať nejaký poplatok za náklady? Nechcem to radšej ani prevziať, lebo aj tak ju budem musieť vrátiť, netreba mi ju už.

veronika33
4. nov 2022

ak ju už odoslali, tak ju neprevezmi, nič sa nestane, ak ju ešte neodoslali, napíš im mail, že chceš zrušiť objednávku

autor
4. nov 2022

@veronika33 ďakujem, ešte ju neodoslalui, aj som im teraz napísala mail. Vieš, bunda je dosť ťažká, to poštovné je dosť vysoké a fakt mi ju už netreba lebo som našla perfektnu bundu v sekaci🙈 len ak to nestihnú zaevidovať a medzitým to odošlú, tak isto nebudem mať z toho nejaký problém?

borbe
4. nov 2022

Na ich stranke maju toto...

autor
4. nov 2022

@borbe ďakujem, tak to bude ok hádam...

borbe
4. nov 2022

Urcite ano

marca12
4. nov 2022

Ziadny problem z toho nebude. Ak uz aj odoslu,tak nepreber.

autor
4. nov 2022

@borbe
@marca12 ďakujem baby, ste ma upokojili.

simona1998
4. nov 2022

Dávaj si pozor niekto ma v obchodných podmienkach , že ak neprevezmes tak musíš zaplatiť nejakú určitú sumu, no nemyslím si , že to ma aj tchibo

autor
4. nov 2022

@simona1998 nič také som nenašla v podmienkach, preto som sa aj tu radšej opýtala...

simona1998
4. nov 2022

Tak keď si nenašla tak len neprevezmi 🙂. Nebudeš prvá ani posledná neboj sa

autor
4. nov 2022

@simona1998 no ja som taká poctivka😂,ale tak načo platiť zbytočne poštovné... Dúfam že to stornuju skôr,ako to odošlú...

autor
5. nov 2022

Tak žienky len aby ste vedeli, že mi odpísali na ten mail, kde som žiadala zrušenie objednávky. Že zmena ani zrušenie u nich možné nie je, ale že balík nemám prevziat a oni ho vrátia na ich sklad bez akýchkoľvek nákladov na môj účet.