Neprevzatie balíka

nathaly098
16. dec 2021

Zdravim objednala som si balik z glassesideal.com ktory uz nepotrebujem.
Nakolko na stranke nie je ani ziadny kontakt ani email ani adresa neviem ako ich mam kontaktovat o zruseni objednavky alebo pripadnej reklamacii.

Co sa teda stane ak to neprevezmem?? Vdaka

nathaly098
autor
16. dec 2021

@katkamatka7 ano toto som citala, ale ziadny kontakt na nich tam nie je

vulka
16. dec 2021

@nathaly098 Ak tam nieje žiaden kontakt, tak je to veľmi podozrivá stránka. Podľa zákona tam totiž tieto údaje musia byť. Takže ak neprevezmeš, prídeš "len" o peniaze, ktoré si už asi zaplatila.

nathaly098
autor
16. dec 2021

@vulka ved prave. Lenze ja som to este nezaplatila, je to na dobierku. Popri tom ked som to objednala neprisiel ani potvrdzujúci email ani sms nic.

luci310
16. dec 2021

@nathaly098 tak to nerieš a nepreber to, s tým oni musia rátať, keď niečo posielajú na dobierku a ešte ani poriadny kontakt na seba nemajú, aby sa dala zrušiť objednávka

luccija
16. dec 2021

@nathaly098 nič sa nestane

nathaly098
autor
16. dec 2021

No ja to teda asi neprevezmem. Ako hladam, googlim nejaky kontakt, adresu, hocico ale nic tam nie je tak kaslem nato. Dajme tomu ze by mi objednavka prisla poskodena ved ju nemam ani kam vratit :D ..

Ale vdaka za rady

katkamatka7
16. dec 2021

@nathaly098 Ak neprišiel žiaden mail, žiadna sms, žiaden telefonát, tak si dovolí tvrdiť, že objednávka nie je platná, nie je potvrdená.
Ak by Ťa kontaktoval kuriér, ( čo nepredpokladám, pretože by najprv musela daná spoločnosť s Tebou dohodnúť spôsob dopravy, ako majú uvedené v obchodných podmienkach pri doručovaní mimo Maďarska), tak neprevezmi, neexistuj, ignoruj.

nelca0510
16. dec 2021

@nathaly098 neprevezmi, pozor na takéto pofiderne stranky

nathaly098
autor
16. dec 2021

@katkamatka7 aj tak urobim . Dakujem

vulka
17. dec 2021

@nathaly098 No na Tvojom mieste to neprevezmem. V tom balíku kľudne môže byť hocijaká haraburda a ty to chceš zaplatiť pri prevzaít? Navyše keď to vlastne nepotrebuješ.