Nepresvitajúce kvalitné legíny

10. jan 2022

Ahojte prosím vás poraďte mi nepresvitajúce legíny ktoré aj dlhšie vydržia a pekne držia .... Lebo už mám dilemu vždy čo si kúpim buď presvitajú alebo ak nie tak po dvoch prani sú už plne sprate a tenké a priesvitaju 🤷🤷🤷

veronica23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivaa_
10. jan 2022

Mám od myprotein všetky 🙂 super

lelluska
10. jan 2022

Kupujem z Kaledi Fashion, za mna super👌

majinka81
10. jan 2022

Lelosi

gladika34
10. jan 2022

Myprotein jednoznačne

petamich
10. jan 2022

skusala som kadeco a za mna vzdy vyhra Victoria Secret (maju aj 7/8 dlzku co na moje kratke nohy akurat) alebo Abraka, celkom fajn aj Lelosi

clodika22
10. jan 2022

Mám abraka a z lidla väčšinu ostatných a teda sedí mi aj jedno aj druhé. Z lidla sú super aj cenovo. A abraka ma teší aké majú typy, rôzne farebné, zaujímavé vzory.

c_est_la_vie
10. jan 2022

Za mna je topka yoginess. I abraka boli super, ale cena uz podla mna nezodpoveda kvalite.
Yoginess su lokalne site, z eko materialov. A teda fakt nezmary

zuzzuzi909
11. jan 2022

@c_est_la_vie nad yoginess uvazujem uz dlhsie. Sleduje simu kozerawski a ona ich casto zdiela. Len mam obavu aby dobre sedeli a nepresvitali. V akej farbe mas?

c_est_la_vie
11. jan 2022

@zuzzuzi909 simu kozarewski mam v bordovej a mala som i v modrej. Vobec nepresvitali, sedeli dobre. Len yogjness je pocitovo takky tensi material, neodporucala by som ho zenam s konfekcnou postavou nad 42.
Inak mam este petrol a sashiko a tiez super. Len si daj pozor na tie celopotlacene leginy a cottonfeel, tie su fakt tenke a mozu presvitat. Jednofarebne alebo so vzorovanou nohou to nerobia. A tiez teda ist podla icg velkostnej tabulky, ja mam ine znacky s, tu M.

Inak mam moje kusky cca rok a su ako nove ( a to v nich cvicim, syn ma skriabe nechtami po stehne, nahanali sme sa stvornozky).
A este dodam ze yoginess maju obcas zlavove kody, skus sledovat insragram ( max do 20 percent davaju).

zuzzuzi909
18. jan 2022

@c_est_la_vie dakujem ti za rady. Pozriem teda a budem cihat aj na nejaku tu akciu. Velmi by som chcela take kvalitnejsie, lebo to kupim si jedny lacnejsie a o pol roka si mozem kupovat dalsie.