Neprečítaná reakcia na inzerát

21. aug 2022

zaujimalo by ma, co vedie predajcov tu na mk k takemu konaniu.
nasla som si tu pekne tricko, o ktore mam zaujem, napisala som vo stvrtok ze mam zaujem.
doteraz mi tam svieti, ze neprecitane, pricom dotycna ma inzeraty aktualizovane “pred 3 hodinami”.
naco tu maju poniektori bazar, este s vyzvou, ze co nie je jasne, napiste, premeriam a nie su schopni reagovat.

janage
21. aug 2022

Tak niektoré majú zaplatený balík, kde sa aktualizuje automaticky a je dovolenkové.obdobie.

dilino
21. aug 2022

nemá tam oznám o dovolenke.Lebo MK si môže prečitať kdekoľvek.

janezz
21. aug 2022

Mňa napr udivuje jednanie niektorých. Píšem pani na inzerát, hneď napíšem že mám záujem ak je voľné. Odpoveď ani po týždni žiadna. A potom po niekoľkých dňoch je inzerát zmazaný. To je problém napísať, že to nie je aktuálne, alebo je to rezervované aj keď to nebolo pozastavené ale tak stať sa môže. Ale toto jednanie proste nechápem. Tiež momentálne riešim botasky malému a pani mi sľúbila zmerať večer vnútornú dĺžku a už čakám na ten večer 3 dni. Aj som sa pripomenula a odpoveď žiadna. Tak som oslovila inú mamičku a kúpim botasky od nej 🤷‍♀️

glorikarebeka
21. aug 2022

Ja zas keď napíšem,že koľko mi treba poslať aj s poštovným tak je koniec obchodu 🤷

judar
21. aug 2022

Mna uprimne ani nebavi citat tie spravy lebo napr nedavno jedna zenska mala strasnyyy zaujem o novu vec za 2€ a ze ci je aktualna a ci nedam ze 3€ aj s postou, ktora realne vychadza 1,30€ 😂...nakoniec ze neberie lebo som nesuhlasila s jej ponukou lebo jej robilo 0,30€ zjavne poriadny problem 🤦...a to clovek musi este obalku kupit a trepat sa kilaky na postu ...no niektore su tu fakt ze parcentove drama mulice co si este chcu urcovat

77katarina
21. aug 2022
autor
21. aug 2022

@dilino nema nijaky oznam o dovolenke

autor
21. aug 2022

@janage aha to som nevedela

autor
21. aug 2022

@judar no ja som normalne napisala, ze mam zaujem. Nechcem vyjednavat, nic, cena v pohode, vzala by som to aj prvou triedou, proste mam zaujem.
A nic, bez reakcie. Naco tu potom taki ludia maju bazar

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalienka12
22. aug 2022

Presne tak, ani ja niektorym ludom uz ani neodpovedám, pozriem recenzie a ked vidim negativne, ani nereagujem. Minule mi jedna zenska v utorok napisala arogantnu spravu bez pozdravu “kde mam teplaky???????????” Pritom peniaze prisli mne na ucet v piatok asi si myslela, ze ked kupi vec za euro, ze ja okamzite utekam na postu.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalienka12
22. aug 2022

@zoro9836 Aj tak sa tu nic nepredava, ja uz by som tie veci dala aj zadarmo, ak by bola osoba, ktoru mam preverenu, ze je v núdzi. Zbytocne tu stracat nervy a cas, ked sa jedna vec preda za dva mesiace.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janage
22. aug 2022

Mne sa viackrát stalo, že mamička mala uvedenú lokalitu blízko mňa a keď som písala či je možný osobný odber, že by som skočila, tak možný bol, ale milá mamka bývala v úplne inej lokalite, čo pre mňa ten osobný odber vylúčilo.
A posledná nemilá skúsenosť. Pani súhlasila s osobným odberom, ale keď som chcela prísť (vysvetlila som, že rada by som čím skôr) tak to začala naťahovať. Neozvala sa 3 dní, potom 6 dní. No kúpila som v klasickom obchode, keďže mi to už fakt súrilo, ale prvýkrát som za také jednanie dala negatívne hodnotenie.
Ani slovko vysvetlenia, ospravedlnenia nič. Mohla rovno napísať, že nemôže, nedá sa atď. a nie jasné, samozrejme, nie je problém. Navrhnúť termin a potom ani mú ani bú. Tovar inak má naďalej v ponuke.

dilino
22. aug 2022

ved ešte možno napiše.

autor
22. aug 2022

@dilino tak hadam ano. potom je aj dalsi “extrem”, napisem, precitane a ticho, ani bu ani mu, nieco ze halo registrujem vasu spravu, napisem poobede, pripomente sa mi,… nic

jaond19
22. aug 2022

Ja som toto za par rokov nepochopila, prejavim zaujem (nie o lacnu vec za 2€, to neriesim) a komunikacia taká ze 1x za tyzden a potom uz vobec.... snazila som sa tu kupit napr nosic (60€ polozka, odpovede nula bodov), teraz autosedacku u jednej, 2 tyzdne nic... potom u druhej, odpovede tiez ziadne... ucet aktivny, inzeraty aktualizovane, nie je to ziadny pro ucet ze by sa inzeraty same aktualizovali... aspon zo slusnosti odpisat pardon neda sa mi teraz riesit obchod alebo zajednane pre ineho alebo co... ked citali ze mi to celkom ponahla... potom neviem ako sa mam zariadit ked som uz pytala cislo uctu a zrazu musim kupit inde, aby som sa bala ze mi hned slahnu negativne hodnotenie za zmareny obchod??

mirkas76
22. aug 2022

Toto sa stáva aj Mne často a som prekvapená, že odpoveď neprichádza.
Osobne ako predávajúca, si neviem predstaviť, že by som neodpísala na záujem v mojom bazáriku.Veď inak, načo potom ponúkam tovar? Viem sa vcítiť do situácie záujemcu, že otázka bez odpovede, je vlastne ignorancia.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
22. aug 2022

@mirkas76 presne tak

autor
22. aug 2022

@jaond19 ved toto. Ja nemam problem dat aj negat. hodnotenia. Ved tie komunikacie tu ostavaju, aj ked je inzerat zmazany, vies sa dostat do archivu a v najhorsom pripade dat dokaz, ze reagujes na inzerat 18.8. 20:00, precitany je 21:30 a este 22.8. nic, ani bu ani mu

autor
29. aug 2022

inak teda update, z tricka nakoniec nic, predavajuca sa “ozvala”, ze tricko je aktualne a ked som napisala, ze teda cislo uctu a kupim ho, nic 🤣🤦🏼‍♀️ kaslem na to uz

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. aug 2022

@zoro9836 nepochopim, ked nemam cas riesit inzeraty, odpisovat, posielat,.. tak nemam inzeraty 🙄

pohodacka03
29. aug 2022

Sice nie tu, ale v predajnej skupinke na fb si vybrala mamicka asi 30 veci, vsetko som jej povyberala, nachystala, poslala fotky zvlast, potvrdila ze chce a odmlcala sa. Niekolkokrat som sa pytala ci chce, lebo boli aj ini zaujemcovia... nakoniec ze chce na dobierku... v prvej vete som mala ze na dobierku neposielam 🤯😤. Tu na MK som mala stastie na dobrych kupujucich, ale zlych predavajucich- neodpisu absolutne, po premerani mi neposlu cislo uctu kam poslat peniaze, cize aj tak nic z toho. A na 90% inzeratov mi odpisu, ze predane. Nechapem, ci je tazke zmazat inzerat 🤷‍♀️

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. aug 2022

@zoro9836 mne napriklad ani maily z kona nechodia, mam to vypnute.
ale nemam inzeraty, ale keby som mala, tak zo slusnosti sa aspon raz denne vecer na toho kona prihlasim, ci niekto nema zaujem o nieco, ale nie ze ani bu ani mu