Nepáčim sa sama sebe. Prijatie samej seba a skvelý pocit z vlastného tela

13. okt 2020

Dobrý večer ženy. Posledné dni sa mi ozýva sebavedomie ktoré nikdy nebolo niečo wau ale odkedy mám priateľa cítim sa horšie. Páčim sa mu ľúbi ma ale ja sa nepáčim sama sebe. Konkrétne prsia. :( Sú strašne malé a necítim sa dostatočne krásna. Vždy som s nimi mala problém nikdy som sa neprijala ked som bola single nevadilo mi to ale teraz keď sa mám zobliect tak oh 😔 ako sa prijať ? Co vam pomohlo? Plastiku nechcem

bluka2
13. okt 2020

A prečo by mali byť veľké?

marcellka32
13. okt 2020

Je jedno aké veľké, hlavne zdravé....plastiku nechceš a ak sa priateľovi nepáči, musí sa zmieriť alebo tam sú dvere

slafi6996
13. okt 2020

Ľúbi ťa, páčiš sa mu, tak čo riešiš? Ja som si tiež kedysi myslela, že mám malé prsia, ale teraz keď vidím niektoré moje rovesníčky po pôrodoch s prsiami xxl, prehodnotila som názory 😉

janulka1802
13. okt 2020

keď Ťa miluje nebude riešiť veľkosť podprsenky len tak mimochodom nechápem to len veľké prsia = sebavedomie??? ja mám celý život malé a nikdy som tým netrpela a nejaké poznámky chlapov ktorí sú na veľké ma nikdy nevyviedli z miery vačšinou som o nich nestála ani ja sama zarážajú ma niekedy nároky chlapov na ženy pričom sami neovplývajú nejakou extra fyzickou schránkou či krásou hm a keď už tak sa s tým nedokážeš zmieriť a trápiš sa choď na plastiku lebo nič iné ich nezvačší

ankare
13. okt 2020

Isto mas aj maly a pevný zadok. Ja sice veľké prsia mam, myslim, ze aj celkom pekne, ale radsej by som mala sexy zadok. Namiesto toho mam velku a ovisnutu placku. Viem, sama si za to mozem. Hlavne, ze som zdrava. 🤷‍♀️
Drz sa! ❤️

0silvia0
13. okt 2020

cely zivot som sa trapila kvoli malym prsiam a mala som nizke sebavedomie. Konecne ma to po rokoch preslo a prehodnotila som priority a teraz som rada, ze su take ake su. Vobec by som nechcela vacsie. Takto som to ja a nechcem nic menit.

andreatytler
13. okt 2020

Ak je problem v tom byt naha pred nim... skuste pod perinou alebo zatiahnite zavesy.
Mne pomohlo ked som videla ako ma muz obdivuje a ako sa mu pacim. Vzdy ked ma napadne nejaka pochybovacna myslienka, tak ju zazeniem tym ze si predstavim aky je nadseny ked ma vidi nahu.
Podla mna aj ty ked sa zoblecies, tak si pre priatela nadherna.

simsalabim
13. okt 2020

Mozno staci iba vygooglit fotky zien po operacii zhubneho nadoru a proste sa radovat z toho, ze tvoje prsia su zdrave 🤷‍♀️

lija22
13. okt 2020

hm riesis talafatky. to vazne je pre teba tak tazky udel mat male prsia? nejdem pisat ze tiez mam male cicky a hore co pise kocka a placatej riti tiez dobre poznam. ale ak uz riesime taketo absurdnosti tak vedz, ze ked som bola prsatica ( pred troma detmi 😆) tak som posobila tucnejsie. nuz

s_a
13. okt 2020

Tak si daj spraviť plastiku 😉 aj tak si nič z toho, čo ti tu budú ženy písať, nezoberies k srdcu

nevenka
13. okt 2020

Och, zeny...Kazda by chcela to, co nema...Ja som nizka a mam velke prsia, vzdy som mala a po detoch mi ostali 75G. Problem je podprsenka, bez nej ani po byte, v lete sa pod prsiami potim, takze stale podprsenka, zohnat nejaku v takej velkosti ani nie je narocne uz dnes, ale vsetko cez net, stoja vela penazi, nenabehnes do prveho obchodu a nekupis proste. Nemozes nosit bluzky, lebo v over size, kam sa zmestis, vyzeras ako tucne vrece, bluzky, tricka na telo nemozes, vsetko je uzke cez prsia, aj zimne bundy. Stacilo by mi napriklad cislo 38-40 cez plecia, ale nieeee...to nezapnem. Musim kupit vacsie a to je siroke potom vsade inde aj, ak mam daco uzsie, stahuje mi to hrudnik, hrbim sa, bolieva ma chrbtica a mavam z toho migreny, v neposlednom rade, po detoch zistujes, ze gravitacia je fakt svina, no...🙈...Takze vsetko ma svoje pre a proti. Treba sa snazit prijat sa taki, aki sme, raz sa dari viac, inokedy menej. Moj muz by mensie ani nechcel, hoci sme spolu tak dlho, ze uz zazil aj B-ecka, C-ecka. Ale nas vztah nestoji na velkosti prs, ani zadku ani kilach navyse, ktore mam ja aj on.

kammik
14. okt 2020

keď sa začneš páčiť sama sebe budeš sa aj iným lebo toto z človeka kričí 😉

wetsel
14. okt 2020

Každá chceme, čo nemáme takto to vždy bolo a bude, musíme sa ale naučiť mať sa rady aké sme 🙂