Nepáči sa mi môj hlas

bazarik2021_
28. jan 2022

Zdravím
Mám problém a neviem už čo s tým.
Keď mám volať s niekym koho poznám tak nepoviem ani hlások, zaseknem sa a som ticho.
Nedokážem poslať ani hlasovú správu.
Nepáči sa mi môj hlas a neviem ako sa prekonať.
Príde mi trápne nevolat s kamarátmi

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lululucy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaachesa
28. jan 2022

Nauč sa posunkovú reč a posielaj listy....a daj si facku a povedz si že si šťastná že si zdravá a nemáš žiadne skutočné problémy.

janka_266
28. jan 2022

@bazarik2021_ väčšine ľudí sa nepáči ich hlas, keď ho počujú napr. Na hlasovke 😃 kamarátom asi tvoj hlas nevadí, keď sa s tebou kamarátia, nepúšťaj si svoje hlasovky, ja to tiež tak robím, keď posielam video môjho malého a náhodou má tam počuť, tak si ho už púšťam len bez zvuku 🤣 dá sa s tým žiť

lululucy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diewcatqoo
28. jan 2022

Raz som niekde citala clanok, ze takmer vsetkym ludom sa zda ich hlas strasny, ak sa pocuju na nejakej nahravke. Bolo tam aj zdvovodnenie, preco tomu tak je, ale to si uz nepamatam.
Aj mne sa zdal a stale zda moj hlas strasny, ked sa niekde pocujem. Avsak v praci casto komunikujem s klientmi aj telefonicky a velakrat sa mi stalo, ze mi ludia povedali, ze mam velmi prijemny hlas. Takze asi vazne vacsina berie svoj hlas ako nieco otrasne, ale v skutocnosti to je len v nasich hlavach 🙂
Tak nebud k sebe tak kriticka. Tvoji kamarati absolutne neriesia, aky mas hlas, je to len v tvojej hlave.

travelllerka
28. jan 2022

Ja som voľakedy neznášala svoj hlas, taký velmi jemný, možno až pisklavy. Až raz mi povedal jeden spevák, že keby je baba, chcel by mať hlas ako ja. A ja pozerám na neho, že ma urazil, že si robil srandu. A on to myslel vážne. Od vtedy som taká vyrovnanejšia, že nie je všetko cierno-biele 🙂

fednaja
28. jan 2022

Neskúšala si sa o tomto porozprávať s odborníkom? Lebo podľa mňa sa nikomu nepáči vlastný hlas keď ho počuje....

mikadooo
28. jan 2022

@bazarik2021_ ahoj, myslím že existujú hlasoví pedagógovia. Síce to súvisí so spevom, ale možno by mohli pomôcť. Baby, neposmievajte sa ak neviete čo to je mať otrasný hlas... Mala som takú kolegyňu, mala skutočne nepríjemný hlas, aj sa tým veľa trápila. Keď už sme neboli v kontakte, dozvedela som sa že spáchala samovraždu...

marcellka32
28. jan 2022

Môžu byť z toho komplexy, pomôže psychológ

thereisabear
28. jan 2022

Tiež nemám rada svoj hlas, neposielam hlasové správy a nerada hovorím vo videu. Ale zas rozprávam sa s ľuďmi, aj telefonujem. Ešte mám problém, že ma ľudia nepočujú, ťažko sa mi oslovujú cudzí ľudia, hlavne z diaľky. No zvykla som si.

bazarik2021_
autor
28. jan 2022

@evaachesa nepísala som ze nerozprávam ale ze mam problém volať a posielať hlasové spraví

evaachesa
28. jan 2022

@bazarik2021_ no ja mám tiež otrasný hlas keď sa počujem na nahrávke, no naučila som sa s tým žiť. Ak ti to robí taký veľký problém, tak nie je hanba vyhľadať odborníka. Možno ti pomôže hneď prvá návšteva.

ankare
28. jan 2022

@bazarik2021_ fuuu,ani mne sa nepáči môj hlas,keď sa počujem. Myslím,že väčšine z nás.
Držím palce!

mattkapd
28. jan 2022

@bazarik2021_ o to ja mam hlas ako muž a ešte aj ten smiech😅😅🤷🏼‍♀️ mne to ale nevadí jedine nemôžem pracovať na erotickej linke 😅😅

miskaska
28. jan 2022

Chod si ho dať ukuť ku kováčovi ako vlk 😀 ...ale nie, skus psychológa.

h2
28. jan 2022

@bazarik2021_ Nikomu sa nepáči vlastný hlas. Alebo teda, aspoň ja nikoho takého nepoznám. Pretože ho počujeme aj "zvnútra hlavy" a znie nám ináč, než keď ho počujeme z nahrávky.
Ak sa mýlim a je tu niekto, komu sa vlastný hlas páči, budem rada, keď sa ozvete.

rozkvet1
12. dec 2023

@bazarik2021_ ak by to niekomu pomohlo, tak ja mam trochu hlas ako chlap. Dokonca raz keď som volala na Skype, tak mi jeden muž povedal že si prv myslel že volá s mužom. Plus k tomu mám drobnú recovu vadu (nejdú mi dobre vysloviť určité pismenka) no a vraj hovorím dosť potichu a nikdy mi nie je rozumieť (aj kvôli tej vade). Vždy musím všetko opakovať aj keď sa mi zdá že hovorím hlasno. Takže asi si vieš predstaviť ako nanič sa cítim keď mám s niekým komunikovať:D