Neodteká mi aviváž v práčke

jankapresov
28. jan 2018

Maminy poradte.Nemate skusenost ze v pračke pri prani neodteka avivaz, nadobka ostava plna nej plus este vody a pradlo nevonia :( nadobka poctivo vycistena aj filter a stale nic).Dakujem za rady

sissy27
28. jan 2018

@jankapresov občas sa mi to stávalo, stačilo vyčistiť ten šuflík kde sa sype prášok a leje aviváž, aj ten kanálik kade to tečie do práčky, inak neviem...

majka1980192
28. jan 2018

Hej,treba precostit tie trisky co vedu z nadobky do pracky.Nejakou ihlou,alebo drotikom..skratka co tam vojde

jankapresov
autor
28. jan 2018

Ďakujem zienky, tak to sa este na to pozriem 🙂

stankadu
28. jan 2018

ak ti to ani potom nepôjde, treba zavolať opravára. Nám sa takto zasekla hadička, proste nepreskočila z nádobky na prací prášok na nádobku na aviváž. Nevedeli sme to opraviť, lebo to bolo pod krytom pračky.

eva_eva
29. jan 2018

Asi by som si zavolala opravára, aby som nenarobila ešte väčšiu škodu :(

pupavica
29. jan 2018

taky nám to robí a neviem čo s tým, najhoršie je že z toho to oblečenie fakt smrdí

majka1980192
29. jan 2018

Osobne si myslim,ze tam niet co pokazit,pokial to clovek len prepcha

peinka
27. nov 2018

Kryt sa da jednoducho demontovat teda aspon ta vrchna cas drzi len na 2 sroboch zozadu akurat sa to stalo aj mne a to som vatovymi tycinkami skusala tak idem demontovat zajitra napisem ci pomohli

zabka1000
9. dec 2019

@peinka ahojte....pomohlo vám niečo?lebo ani nám neodteka aviváž 😕

peinka
13. dec 2019

@zabka1000 chvilu ano potom znovu teraz mi sice avivaz odtecie ale lstane tam voda zakazdym musim vyliat odtial vodu. Zacala som pouzovat tie kapsuly ariet s avivazov som viac spokojna a pekne vonia. Uz neviem co s tym. Asi len opravara ale zatial funguje tak to neriesim

zabka1000
13. dec 2019

@peinka ja som nakoniec skúsila riade vyumývať aj ten vrch, odkiaľ priteká voda do nádržky, aj som to ihlou poprepichovala a už to ide....

jankapresov
autor
17. dec 2019

@zabka1000 poprepichovat v nadrzke horne trisky a krasne to znova funguje ;)

dusko69
24. feb 2024

Aviváž neodteká ak je slabý prúd vody. Treba vyčistiť sitko na ventile čo máte v stene, aj sitko v hadici. Bude upchaté vodným kameňom.