Nenachádzam radosť zo života

25. jún 2024

Pamätám si na časy, keď som bola plná elánu, života, radosti. Netvrdím, vždy boli horšie dni alebo obdobia, no vtedy to bol vyslovene smútok, teraz je to prázdnota.
Neviem sa ničomu tešiť, nemám energiu na nič, len prežívam. Ako opäť začať žiť? Ako vrátiť radosť do života?

Výsledky u lekára mám v poriadku, krvný obraz, endokrinológia, vitamíny, hormóny, všetko v poriadku.
Sťažovať sa nemôžem, chodím aj na dovolenky si oddýchnuť, nepomáha ani to. Ani na tej dovolenke sa mi nič nechce a nič mi nespôsobuje radosť.

zena666
25. jún 2024

Antidepresiva

enmery
25. jún 2024

Ako dlho trvá tento Tvoj stav?zanedbávaš sa fyzicky oproti tomu, ako to bolo predtým?Si schopná upratať?Spíš málo alebo veľa?

madeincssr
25. jún 2024

Ci sa do tohto stadia nedostane, skor ci neskor, kazdy, kto nema nejaky silny konicek, vasen pre nieco. Bezne rutiny nam k stastiu asi dlhodobo nestacia. A zrejme ani viac penazi (vela pracovania) nie je riesenim. Chce to byt pre nieco zapaleny, robit nieco rad, s nadsenim. A ked to nemam, hladat to.

elenatomasova
25. jún 2024

Nápodobne nie je dôvod na smútok a radosť mala

pinkgirl
25. jún 2024

Verh nájdi si koníčka a skús sa zoznámiť s niekým, čo ho bude baviť tiež. Budeš môcť svoje pocity zo záľuby s niekým zdieľať.

alienkami
25. jún 2024

Sťažovať sa môžeš. Depresia nemusí mať logiku. Proste sa cítiš naprd. Nemaj kvôli tomu nejaké výčitky, že "nemáš nárok" sa takto cítiť. To ti nepomôže. Skús si zvýšiť príjem magnézia a ak to nepomôže, tak smer psychológ/psychiater. Depresia nie je sranda.

egonsk
25. jún 2024

A co na to tvoj frajer?

nominativ
25. jún 2024

Šport a dosahovanie malých cieľov.

luciaruz
25. jún 2024

Skúsila by som terapeuta. A šport, vyplavia sa ti hormony šťastia. Ak by sa nezlepsilo, tak psychológ.

katka_541
19. aug 2024

Ja som na tom podobne. Dnes som založila novú diskusiu, lebo neviem čo s tým. Ak chceš napis mi správu