Nemecký boxer

nistika
8. mar 2021

baby,
potrebovala by som pocut realne skusenosti s nemeckým boxerom. par mesiacov dozadu nam zomrel pes a premyslame nad novym. nase stare plemeno bolo viac nez skvele, ale nejak citim ze by to chcelo zmenu. viac menej som rozhodnuta pre nemeckeho boxera, ale chcela by som sa este o tom poradit ak vam to nevadi. premyslala som medzi boxerom a nemeckym ovciakom. sme rodina s tromi detmi, relativne aktivny celodenne tury aj v zime, ja chodim behat minimalne styrikrat do tyzdna pripadne aj kazdy den ak neleje a nefuka. bicykel atd. cize moj pes musi byt akcnejsi ale zase nie sialeny...akoze ked tri dni prsi a sme doma aby sa nezblaznil...z tohto hladiska (narocnost na pohyb, taky klud zaroven) sa hlavne pytam...tiez na vychovu, inak co som citala na internete velmi sa mi pozdava. kto mozte prispejte skusenostou aj negativnou, kazdou dakujem 🙂

alenah31
8. mar 2021

@nistika mam 3 rocnu nemecku boxerku, pridaj sa sem https://www.modrykonik.sk/group/1998/ je nas tu viacej co mame nemeckeho boxera, uvidis nase foto, rady o ich strave, zdravi, vychove....skratka vsetko😉😉

nistika
autor
8. mar 2021

@alenah31 dakujem velmi pekne 🙂

teleskop
8. mar 2021

slovenske utulky a karanteny plne psov od 10 do 100 ks, upozornujem ze na nete ci facebboku je niekedy desatina, tolko moj nazor na noveho psa...

kiki68
8. mar 2021

Boxer je vhodne plemeno a je pomerne aktivny pes . Len pozor v lete na Slniečko a mozne pretazenie z prehriatia. Povahou je to mile motovidlo

nominativ
8. mar 2021

Celoživotné šteňa, za mňa úžasný, dokonaly pes. Už 10 rokov nemáme našu lásku a stále mi je smutno. S manželom máme psa z útulku, je vonku, lebo manžel nechcel psa dnu. Ale raz, keď deti vyrastu, muža spracujem a opustí nás naša koza, tak si určite kúpim zas boxerku a pekne do domu. ❤️

nistika
autor
8. mar 2021

dakujem baby ❤️❤️