Nemám žiadne prsia 😞((( Máte podobný problém?

10. mar 2021

Mám 22 rokov a nemám skoro žiadne prsia strašne ma to štve priateľ s ktorým som 3 roky mi povedal že jemu to nevadí ale ja sa cítim strašne. V mojom okolí ešte mladšie baby majú. Strašne mi to podkopáva sebavedomie aj keď som mala ísť niekam na kúpalisko alebo tak.
Na zväčšenie by som nešla to by som sa bála ale takto som zúfalá . :(((
Máte niektorá podobný problém?

irusa
10. mar 2021

ja 😀 ...... a vôbec mi to nevadí...veď existujú celo vystužené podprdy...a aj keď nemám nič...dojčila som dve deti skoro dva roky....takže neriešim prsia sú pre deti ....hmmm je pre chlapov...... a inak osobne vidím v tom pozitívum aspoň sa viem sama odkontrolovať - vieš samovyšetrenie, čo s prsiami po pás to možné nie je...a ani gravitácia mi v mojom prípade nevadí 😀

ankaanka1977
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurorastone
10. mar 2021

tak niet čo dodať navyše, za mňa super a to mam o 10 rokov viac a nemusím sa zaťažovať podprdami hlavne cez leto 😉

09041986
10. mar 2021

Mala som, vyriešil to jeden deň na klinike😉

autor
10. mar 2021

@ankaanka1977 toto je bombová odpoveď ďakujem krásne ☺️☺️

0silvia0
10. mar 2021

vieš čo, ja pri pozeraní dnešnej módy si uvedomujem, že je úplne jedno či máš alebo nemáš prsia. Skôr to vyzerá, že dnešná móda lepšie ukáže, keď si bez pŕs, tie časy, keď sa tasili prsia a zvýrazňovali a ukazovali medzery medzi nimi sú akosi preč, pozri hneď prvú stránku napríklad: https://www.zoot.sk/kategoria/17530/zeny/topy-t...
A áno, tiež mám mini prsia a konečne po desaťročiach komplexov som rada, že mám také aké mám. Nič mi neovísa, nevyzerám kvôli nim o 10 rokov staršie, všetko oblečko mi sedí. som rada, že som nepodľahla trendu silikónov, fakt.

irusa
10. mar 2021

@0silvia0 a aké je to super pri behu, keď nemusíš si ich držať aby ti oči nevybili alebo nezlomili nos 😀

ankaanka1977
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
10. mar 2021

@irusa ja nebehám, mňa bolia kolená😀 Ale čím som staršia, tým viac si uvedomujem, aká som bola sprostá, že som sa kvôli veľkosti komplexovala.

nevenka
10. mar 2021

Jezkovi voci, prepacte, ze sa sem votriem, baby, Vy neviete, co mate. Viete co to je, mat take G-H? Prve, co vojde do dveri, su moje prsia, nie ja. Bluzky nemozem nosit, aj vetrovky su mi uzke a vacsie velkosti robia zo mna gulu, mam 150cm a prsiska. Zohnat pekne tvarujucu podprsenku je umenie a ked, stoji aj 50 a viac eur... Chodim na fyzioterapiu, mam migreny a bolesti chrbta z tej vahy. Navyse, uz nie som najmladsia, odkojene 2 deti, tretie dojcim a viete si predstavit, kde ich asi budem mat, ked dokojim. Kebyze to nema rizika, idem na zmensenie hned. Sestra ma male, ako rada by som jej polovicku podarovala, keby to slo tak jednoducho.
No ale ak to je taky velky psychicky problem, jedine pouvazovat o zvacseni. Len potom, aby zas neboli komplikacie s dojcenim. Neviem, ci tam nie su nejake rizika. Pri zmensovani ano v tomto zmysle. Velmi by som chcela B-cka, ako som mala ako nastrocna...
Aby to nevyznelo nejak velmi utocne, ja chapem, ze moze mat niekto s tym psychicky problem, uplne. Nie som ignorant. Preco to ta priroda nezariadila tak, ze by sme vsetky mali take normalne, priemerne, myslim velkostou, ze? 😅

0silvia0
10. mar 2021

@nevenka mne už toľko prsnatých kolegýň chcelo polovicu prs podarovať😍😀 Ono keď sú to už prsiská, tak by sa toho samozrejme každá radšej zbavila, lebo to veľmi vplýva na fyzické aj psychické zdravie. Poznám mladé dievča, ktoré si dalo zmenšovať kvôli psychike. Lepili sa na ňu tie živočíšne typy chlapov a tiež nezvládala tie pohľady a poznámky na svoje prsia, hoci nosila voľné tričká.

noemikatka
10. mar 2021

Tiež som natom rovnako nosím 70/A moja baterka ma 11 ma vedcsie ako ja 😀😃 už sa tomu len smejem máme to v genetické moja mama nikdy nemala veľké prsia a nemajú ani moje 2 sestri keď som.bola v puberte hanbila som sa ale už som vyrástla mám 27 a zarial čo som mala parterov im to len vyhovovalo ja sa skor dnes hanbím za brucho ake mám keď sa dám do plaviek

habibim
10. mar 2021

Zaujímavá téma.. Pripomenula mi jednu príhodu, keď som s kamoškou a kamošom bola na disko, približne v tvojom veku autorka, a prešli okolo nás pri bare dve kočice, prsnate, a ja s kamoškou oči sme na nich nechali.. A ten kamoš si nás všimol a pozrel na nich s poznámkou, chvála Bohu, že vy dve to nemáte... My pozeráme na neho jak puk, čo to hovorí, sak je chlap, mal by on slintat a nie my.. Keď nám na to hneď povedal, vy dve môžete byť rady za tie vaše lentilky, keď otehotniete a porodite a budete kojiť malé, prsia bude ako hentie, a keď roestanete dojčiť, nebudú vám spon ovisat jak uši kokeršpaniela...a mal pravdu... Mam momentálne o 14rokov viac, prsia jak filmová hviezda, dve odkojene deti, prvé cez 2roky druhé 19mes.a momentálne 3x tehu a furt sa mi páčia 😁😁 moja sestra mala od 18r.velke,nosila dečka a teraz ma 30 a problém s chrbticou

kiki68
10. mar 2021

Ale prosim Ta, bud rada , lepsie ako drzat ich pri behu. No bud sa s tym zmieris alebo silikon.

jakoma
10. mar 2021

mam rovnaku situaciu s malymi prsiami, ale nemam podobny problem 😉

sunshine_18
10. mar 2021

Ja tiez mam Áčka a vôbec mi to nevadí.. Skôr mam pocit ze teraz sa mužom viac paci pekný zadok a menšie prsia ako veľké 🍉 a zozadu rovná ako doska... Nič si z toho nerob si pekná taka aká si

tyrkysova_kobyla
10. mar 2021

Mna to kedysi tiez trapilo, ked som bola v puberte, ale teraz si to neviem vynachvalit 😀 tym, ze som stihla a plocha ma povazuju za mladsiu, co uz zacina byt vyhoda 😀 a je to najpraktickejsie, mozem spat na bruchu, behat skakat a okrem toho ma neboli chrbat z velkej hrudnej zataze 😀

dmk_1
10. mar 2021

Tiez ti neodpoviem presne na tvoju dilemu, jedine, co zmozes, je zacat lubit seba samu taku, aka si. Ja mam opacny problem, uz na zaciatku strednej som mala najvacsie prsia z triedy, kazdy bozi den museli chlapci mat nejaku poznamku, podla mna to bola tiez sikana. A trva to dodnes, stale sa najdu v praci alebo okoli chlapi, co si myslia, ze zena necaka na nic ine, nez pocut na seba nejaku debilnu pripomienku. Nemam obrovske prsia, ani utlu postavu, len su moje prsia viditelne a gravitacia uz tiez nie je nejaky ten rocik kamaratka. Ked porodim a dokojim, dam si ich zmensit a modelovat, nemozem kupit peknu vetrovku, koselu som uz dobrych 15 rokov neobliekla, saty na gombiky, bluzky - mozem zabudnut. Pekne plavky? Zabudni.. Pekna sexy podprsenka? Zabudni.. Mne osobne sa velmi pacia male prsia, splnia ucel, ktory maju a su esteticke, pritazlive.. Musis najst na nich pozitiva a zacat ich mat rada.

autor
10. mar 2021

Baby máte pravdu pomohli ste mi ďakujem pekne
A to som čakala že budú opovrhujúce odpovede a výsmechy. Ďakujem vám ☺️☺️

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ab1234
15. mar 2021

mala som podobný problém, potom som však otehotnela sa mi zväčšili a po kojení zase spľasnuté, neskôr mi kamoška povedala o tabletkach Breastmax od stimulant.sk, nechcela som jej veriť, ale teraz som jej vďačná, konečnéééé mááám prsia aké som chcela😍

noemikatka
15. mar 2021

@ab1234 máte foto pred a po😁