Nemám rada kolektívy ľudí

26. jan 2023

je tu ešte niekto taký, kto je rád sám a veľmi ho nebaví komunikovať s ľuďmi, skôr ho to vyčerpáva? a kto aj pracuje z domu radšej? v poslednej dobe ma nebavia rozhovory s ľuďmi. zámerne si hľadám prácu z domu, pretože som z kolektívu doslovne zničená. má to ešte niekto tak podobne? ja osobne nikoho takého nepoznám

kollarovci
26. jan 2023

Podobne☹cim dalej je to horsie a horsie kazdy hladi iba na seba aj v praci porozpravam sa vypocujem ale to je asi tak vsetko neda sa uz nikomu verit☹radsej som sama

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zobaka
26. jan 2023

aj ja to mam tak, cim som starsia, tym menej ma bavi sa bavit s ludmi, och kiez by som mala homeoffice

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kollarovci
26. jan 2023

Je to tak 😒mne stacia moje deti maju 19 a 24 dceru mam ako naj kamosku a to mi staci viem ze jej mozem povedat vsetko a ona mne tiez

1gramofon
26. jan 2023

Ja to mam tiež takto a poznám viac takých. Ona keď raz na tom trvá, iná už nebude, len otravná. Takéto ženské proste nevedia prijať potreby druhých. Všimla som si, že sa nájdu aj normálne ženy, ktoré sa milo pozdravia, prehodia par viet, naozaj len zopár a potom celý deň nič

kollarovci
26. jan 2023

@1gramofon len tych milych a uprimnych ludi je coraz menej a menej

cyberk
26. jan 2023

ja to mam len v praci tak :D najhorsie, ked navrhnu, ze pome si po praci niekam sadnut spolu... no to mam potom pocit, ze som stale v tej praci, ked vidim tie iste tvare 😅

panelacikova
26. jan 2023

nemusíš mať rada kolektívy ľudí, stačí, ak máš rada svoju prácu. vysvetlím. ak ťa práca baví a napĺňa a robíš ju viac-menej individuálne (nie skupinovú, kde MUSÍŠ celé dni komunikovať v kolektíve), tak ju rob. nik ťa predsa nenúti klábosiť s ostatnými o veciach, ktoré ti vadia, nezaujímajú ťa, sú ti proti srsti apod. nik ťa nemôže nútiť chodiť na rôzne akcie mimo pracovnej doby, teambuildingy, či ako tomu nadávajú apod. urob si svoju prácu a choď domov. nie si jediný introvert na svete, neboj.

kollarovci
26. jan 2023

@panelacikova Presne tak😀

mevicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zobaka
26. jan 2023

anonym - nejaky teambulding mi nahana uplnu hrozu a vobec vsetky firmy, kde plno ludi a hluk cely den

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1gramofon
26. jan 2023

@kollarovci mne je jedno co si myslia kým majú slušne správanie. Žiaľ, že je ženská dospelá neznamená, že je aj výchovaná, alebo dobry človek. A to ma neskutočne irituje, lebo aj mne kadečo môže vadiť, ale to neznamená, že budem k niekomu hnusná, posmievat sa a pod...

nikusiak9
26. jan 2023

Totalne ze ja

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
salamistka
26. jan 2023

Som na tom podobne, až na to, že pracujem v kolektíve, pracujem s klientmi a teda ani home office nehrozí...som celkom vyčerpaná z ľudí, denne ich vybavím veľa a stojí ma to dosť síl....keď mám dovolenku, tak som v úplnom tichu, nič nezapínam, idem do lesa alebo doma čítam, upratujem, nestretávam sa cielene s nikým, komunikujem len ak veľmi musím.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kollarovci
26. jan 2023

@1gramofon No my sme v praci vacsinou 40 tnicky ale to jeden clovek by neveril ako sa dokazu chovat ako pubertiacky boze ved sme zrele dospele zeny

tehulka2011
26. jan 2023

Mam to presne tak ako ty, smalltalky na vycerpavaju

lejlaba
26. jan 2023

@sheila121 ako si s ak tomu dostala toto by ma.bavili, ja potrebujem takúto prácu 🙂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehulka2011
26. jan 2023

@sheila121 nechcem rypat, ale sefkovi nevadi, ako davas medzeru pred kazdou ciarkou?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
26. jan 2023

@sheila121 ani ja nechcem rýpať, ale medzera pred čiarkou v oblasti korektúry je fakt hrozný prešľap 🙂 a nevadí, že teraz nepracuješ, ak by si v tom bola fakt dobrá, perfektná, tak to máš tak zautomatizované, že ti pred čiarkou medzera ani nenapadne, automaticky by ti prsty dali medzeru až po čiarke.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
charaka
26. jan 2023

Mam to... dokonca este horsie.