Nejdú mi otvoriť dvierka na LG práčke

babybear
20. sep 2020

Dobrý deň,poprosim neviete mi poradiť.Včera som davala prať a nejdu mi otvoriť dvierka na pračke.Už som skúšala dať znova prať a stale nič.Pračka je digitálna LG a máme ju rok.

syslik81
20. sep 2020

nezapla si detsku poistku?

syslik81
20. sep 2020

prvy a druhy cuplik strac naraz na 2s -ci sa neodomkne

babybear
autor
20. sep 2020

@syslik81 skúšala ale nič

babybear
autor
20. sep 2020

Svetielko zámok mi nesvieti ale aj tak nejde otvorit

balihara
20. sep 2020

Neskúšala si vytiahnuť zo zásuvky a nechať chvíľu tak?

balihara
20. sep 2020

Ja mám tiež LG práčku...skús tie dvierka akoby potlačiť dovnútra a potom skúsiť otvoriť.

princess59
20. sep 2020

@babybear ja mám tiež LG len iný model a dvierka mi nešli otvoriť keď sa tam pokazila nejaká pružina na Tom otváraní... Muž mi to rozobral a došteloval.ale teda u mňa to bola iba otázka času lebo tie dvierka sa mi ťažšie otvárali už nejakú dobu ako keby trošku klesli a vždy som ich musela pri otváraní nadvihnúť. Pokiaľ nemáš pustenú poistku tak by to mal byť nejaký technický problém

syslik81
20. sep 2020

tak pokial to isto nieje detska poistka a nejde otvorit ani po vypnuti istu chvilu tak potom volat do servisu -ti vyskocila daka pruzina alebo sa zasekla .. mas ju isto v zaruke takze sama by som neopravovala

robertoo1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
robertoo1
20. sep 2020

Ahoj,budeš mať zlomenú strunku,alebo niečo odlomene.

kikulienkadd
20. sep 2020

Ahoj, stalo sa mi to na mojej Bosch, že po praní nešli otvoriť dvierka,zlomila sa nejaká (vraj plánovane závadová) vec v otváraní. Keďže som po odvolaní 5 možných opravarov dostala odpoveď, že prídu o 2(!!!)týždne, nakoniec som 6-temu, ktorý bol schopný prísť ešte ten večer zaplatila 120€. Za nové madlo k dvierkam, montáž... Lebo keď som si predstavila,čo by to vlhké prádlo urobilo za 2 týždne, tak by som asi plesnivú práčku menila za novú... Ale teda cena ma dorazila! 😥
Zavolaj do servisu, budeš to mať opravené v ramci záruky ak ju máš rok.