Nejdú mi otvoriť dvere na práčke

jadodka
18. mar 2013

Kočky poradte, dala som oprať a práčka sa rozhodla že mi neotvorí dvierka a nepustí ma k prádlu 🙄 , dala som zvyčajný program, ktorým periem každý deň, ešte sa mi nič také nikdy nestalo, máme ju už síce 10 rokov, ale stále perie ako lusk, potrebujem ju zpojazdniť a vybrať prádlo!!! Čo robiť???Ďakujem

sirinka
18. mar 2013

@jadodka neostala ti voda v pracke? Ked nic ine, asi iba vypnut z elektriky...

jadodka
autor
18. mar 2013

to už som urobila, nepomohlo, voda v práčke nieje, nemám ani papiere od nej, predsa je len už dávno po záruke

sisaha
18. mar 2013

@jadodka skus nastavit znova program na pranie a nechat este raz jeden cyklus prebehnut

pempusik
18. mar 2013

@jadodka napadlo mi presne to iste ako @sisaha skus ju pustit este raz, daj tam napriklad iba plakanie, mozno ta to potom pusti. predpokladam,z e je digitalna, preto ta nepustilo otvorit ju ani potom, ako si ju vytiahla z elektriny.

pulsatilka
18. mar 2013

na nasu tiez plati, pustit ju este raz 😝.... davam najkratsi program alebo plakanie

katy1979
18. mar 2013

mne pomohlo vypnut znova zapnut nahodit aspon jeden program a potom mi to uz otvorilo. Ale aspon u nas to znamenalo koniec pracky.

jadodka
autor
18. mar 2013

@sisaha to už som skúsila, pre istotu 2x a stále je začarovaná, už som na nu aj nakričala aj od zlosti do nej kopla a stále jak partizan, neotvorí tie vráta 🙄

jadodka
autor
18. mar 2013

@katy1979 no toho sa obávam že budeme musieť kúpiť novú, a to zas bude, že akú??? ja by som len takú obyč brala, nič extra, lebo čím viac extra tým viac možností pokazenia

sirinka
18. mar 2013

@jadodka tak sa zasekla zrejme... Uz iba opravar....

katy1979
18. mar 2013

@jadodka vsak to. dnes to je sama elektronika a to ked maju vymenit sa to neoplati.

zuzulica
18. mar 2013

@jadodka Máš otváranie z predu,či z vrchu.Môj raz nasilu otvoril z vrchu plnenú keď sa sekla,snáď to neulomíš 😉

pempusik
18. mar 2013

@jadodka a co je to za znacku? skus si vygooglit ten problem, mozno najdes este nejaky napad. no a ak nie, tak je otazne, co ti na to povie opravar, ci tie dvere aj tak iba nasilu neotvori.

jadodka
autor
18. mar 2013

Kočky tak som jej vynadala, pobúchala po nej, dala žmýkanie na najsilnejšie otáčky a OTVORILA sa!!! jupíííí snáď ešte chvíľu poslúži 😀

genebass
9. júl 2015

Mne taktiez pracka neotvarala dvere (voda v nej uz nebola) skusal som zapnut vypnut a potom ma napadlo streknut troska silikonoveho oleja do mechanizmu dveri a odvtedy uz otvara normalne, heureka, mam z preduplnenu

tomasko27
28. sep 2015

Nejdu mi otvorit dvierka na pracke poradite?