Nejde mi načítať facebook

jeana7
16. jún 2014

Ahojte, mám taký problém.. už tretí deň mi doma na stolovom PC nejde načítať fb..po prihlásení zostane biela plocha..sem tam nejaký text.. všetky ostatné stránky inak fungujú bez problémov..Mali ste podobný problém? Nevedeli by ste mi poradiť čo s tým čo odkliknúť, ako to opraviť?

sandrika1986
16. jún 2014

Mne ide normálne načítať FB aj po prihlásení mi to normálne funguje. 🙂

jeana7
autor
16. jún 2014

isto som teda ja čosi vyviedla.. idem pogoogliť možno niečo nájdem ako to spraviť..

bosoriak
16. jún 2014

@jeana7 skus si refreshnut stranku, podrz Ctrl klaves a zaroven stlac refresh. Ak to nepomoze, skus vymazat v browsing history cash a cookies.

jeana7
autor
16. jún 2014

@bosoriak vďaka za radu ale bude v tom niečo horšie.. lebo nejde mi takto zapnúť ani youtube.. kto vie čo som sa zaklikla či vymazala omylom.. 😢

bosoriak
17. jún 2014

@jeana7 Nemas nahodou este pusteny adblock?

jeana7
autor
18. jún 2014

@bosoriak adblock?? neviem čo to je.. ale už našťastie všetko ok 🙂 ani netuším čím som to napravila lebo toľko som toho poskúšala.. :D ešte raz ďakujem za rady..

zuzu1988
11. okt 2017

@bosoriak poradis prosím mem ten isty problem kde je refresh a abdlock ? dik

bosoriak
11. okt 2017

@zuzu1988 refresh je obnovit stranku. Klavesa F5. Adblock je add-on v prehliadaci co blokuje reklamy. Ale skus aj vymazat v prehliadaci historiu, cache a cookies. Potom skus znovu nacitat facebook.

zuzu1988
11. okt 2017

@bosoriak dakujem